Jälgi meid

Ennustusvihjed

Liverpool vs. Arsenal ennustusvihjed

Eelmises liigavoorus West Hamile kaotanud Liverpool asub võidurada uuesti otsima heasse hoogu tõusnud Arsenaliga. Kahurimehed on viimasest kaheksast voorust teeninud kuus võitu. Kas Arsenali edu jätkub laupäeval võib saab Liverpool siiski ree peale tagasi?


Liverpool vs. Arsenal

Laupäev 20. November 2021
Algab: 19.30
Ülekanne: TV3 Sport

Arsenali võit või viik (2,75 @ Coolbet)

Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava (1,93 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Kõik viimased viis vastasseisu Anfieldil on lõppenud Liverpooli võiduga.
  • Liverpool on kodus üheksa mängu kaotuseta, aga on võitnud ainult viis nendest mängudest.
  • Arsenal on liiga parimat tähistava kaheksamängulise kaotusteta seeria peal.

Punased võtsid West Hamilt 2:3 kaotuse pärast seda, kui meeskond kõikide sarjade peale lausa 25 mängu järjest oli kaotuseta püsinud. Kohtumine algas väga ootamatult Alissoni omaväravaga ning lihtsalt ei olnud Liverpoolil tavapärast särtsu.

Arvestades, et enne kaotust mängis Liverpool kodus välja 2:2 viigi Brightoniga, siis võib öelda, et Jürgen Kloppi meestel on üldse vormikõver hakanud allapoole liikuma.

Arsenalil oli hooaja alguses vormikõver nii all kui üldse olla saab ja Mikel Artetat tabas suur kriitikaraha, kuid nüüdseks on meeskond end korralikult käima saanud. Enne Anfieldi külastamist ollakse Liverpoolist ainult kahe punktiga maas ja võidu korral pääseks Arsenal esinelikusse.

Londoni klubi painasid augustis vigastusprobleemid ja seetõttu ei saanud Arteta kasutada sellist satsi nagu ta sooviks. Nüüd on end enamvähem korda saanud ja asjad on väljakul hästi välja kukkunud. Kuigi iga võit pole väga hiilgavalt tulnud, kaasa arvatud viimane, kui Watfordi alistamiseks oli vaja vastuolulist väravat.

Ent kehva mänguga tulevad võidud näitavad ka teatud kvaliteeti ja tuleb tunnistada, et Arteta meisterplaan klubi juures on vaikselt töötama hakanud. Kui laupäeval läheb hästi, siis on meeskond kõikide sarjade peale juba 11 mängu järjest kaotuseta ja see oleks Arteta aja parim seeria.

Esimene panus – Arsenali võit või viik. See on riskantne panus nagu koefitsient näitab, aga Arsenal tundub selles mängus olevat alahinnatud. Meeskond on viimasel ajal edukalt tegutsenud ja läheb matšile suure enesekindlusega. Liverpoolile saadakse vastu harva ja eriti Anfieldil, aga tänavu on juba kuus punkti kodus ära antud.

Teine panus – Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava. Liverpool on väga resultatiivset hooaega tegemas, aga meeskonnal kipuvad asjad kaitses kärisema. Viimases kuues liigamatšis on neli korda lastud endale vähemalt kaks väravat.

Meie valikud:

  • Arsenali võit või viik (2,75 @ Coolbet)
  • Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava (1,93 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 165€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds