Jälgi meid

Ennustusvihjed

Tottenham Hotspur vs. Leeds United ennustusvihjed

Antonio Conte all uut elu alustanud Tottenham Hotspur jätkab Premier League’i hooaega 9. kohalt, olles seni saanud nii viis võitu kui viis kaotust. 12. voorus kohtutakse alati ettearvamatu Leeds Unitediga. Kas Conte saab oma esimese liigavõidu Spursi bossina kätte?


Tottenham vs. Leeds

Pühapäev 21. November 2021
Algab: 18.30
Ülekanne: TV3 Sport

Kokku üle 3 värava (2,32 @ Coolbet)

Avapoolaeg lõppeb viigiga (2,35 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad kohtuvad läbi aegade sajandat korda: Spursil on 37 võitu, Leedsil 33.
  • Tottenham on kodus Leedsi alistanud neli korda järjest.
  • Leeds on tänavuse hooaja peale saanud ainult kaks võitu.

Esialgu oleks Contega suur edasiminek isegi see, kui Tottenhamil õnnestuks mõni raamidesse löök sepistada. Viimati saadi liigas sellega hakkama ligi kuu aega tagasi, 24. oktoobril olnud 0:1 kaotusest West Hamile. Põua täpsem pikkus on 226 minutit.

Harry Kane on esimest korda pärast 2016. aastat Premier League’is kuus järjestikust mängu ilma väravata läinud ja võrreldes eelmise hooajaga on toimunud väga tõsine vähikäik. Kane oli mullu 11 vooruga koos Son Heung-miniga kombineerinud kahe peale juba 18 tabamust.

Meeskonna ründeprobleemid tähendavad ühtlasi seda, et klubi võib neljanda järjestikuse väravata mänguga korrata oma liigamängude rekordit. Kui Leedsi vastu nüüd ka tabamuseni ei jõuta, siis võib vist meeskonna laiali saata.

Marcelo Biela harrastab oma meeskonna puhul väga lahtist mängu ja see toob enamjaolt väravaid mõlemale poolele. Sel hooajal ei ole kodust eemal mängides Leedsi värav kordagi puhtaks jäänud.

Klubi jaoks on üldse comebacki järgne teine hooaeg olnud väga raske, kuna seni on teenitud ainult 11 punkti. Tõsi, viimastes voorudes on minek olnud parem ja enamus oma punktidest (7) on võetud möödunud viie vooruga.

Esimene panus – Kokku üle 3 värava. Ükski Leedsi mäng pole korralik Leedsi mäng kui seal pole palju väravaid. Tottenhami ründenumbrid on kõike muud, kui väravaid soosivad, aga Leeds on terve hooaja kaitses olnud ülimalt haavatav ja võib eeldada, et ega seekord teistmoodi ei lähe.

Teine panus – Avapoolaeg lõppeb viigiga. Kuus Leedsi avapoolaega on viigilise tulemusega lõppenud ja meeskonnal on võõrsil viiest mängust neli olnud esimese 45 minuti järel viigis. Meeskond suudab mänge korralikult alustada, aga Bielsa-pall kurnab lõpuks ära ja selle tõttu on tänavu ainult üksikud võidud tulnud.

Meie valikud:

  • Kokku üle 3 värava (2,32 @ Coolbet)
  • Avapoolaeg lõppeb viigiga (2,35 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 116€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds