Jälgi meid

Ennustusvihjed

Leicester City vs. Chelsea ennustusvihjed

Pärast koondistepausi lüüakse Premier League’i hooaeg uuesti lahti King Power staadionil, kus Leicester City võtab vastu liidermeeskonna Chelsea. Kas koduväljakueelis aitab Rebastel oma tabeliseisu parandada või püsib siiski Chelsea rong kindlalt kursil? 


Leicester City vs. Chelsea

Laupäev 20. November 2021
Algab: 14.30
Ülekanne: TV3 Sport

Leicesteri võit või viik (2,08 @ Coolbet)

Kokku alla 2,5 värava (1,84 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad on viimasel kolmel hooajal kaheksa korda kohtunud: Leicester on saanud kolm võitu, Chelsea kaks.
  • Leicesteril on tänavusest kodumängudest kirjas kaks võitu, üks viik ja kaks kaotust.
  • Chelsea on viimase 18 omavahelise liigakohtumise peale saanud 10 võitu, viis viiki ja kolm kaotust.

Leiceseri hooaeg ei ole läinud plaanipäraselt ning meeskond on 11 vooru peale saanud ainult neli võitu. Seitse väravat löönud Jamie Vardy on olnud heas vormis ja Youri Tielemans on järjekordse arenguhüppe teinud, aga kõik teised mängijad on jäänud kaugele oma parimast tasemest.

Kui kõigil õnnestub oma mäng leida ja siit kolm punkti saadakse, siis tõuseks Leicester viimase kümne aasta peale alles teiseks meeskonnaks, kes suutnud Chelsea’ist ühe kalendriaasta sees kolm korda jagu saada. Jaanuaris oldi 2:0 paremad koduses liigamängus ning Tielemans tõi mais Siniste vastu Leicesteri ajaloo esimese FA karikavõidu.

Leicester võitis tänavuse hooaja alguses Manchester City vastu ka Inglismaa superkarika ning meeskond näis liikuvat väga jõulises tempos ülespoole, kuid see hoog on nüüd praeguseks täielikult kadunud.

Chelsea on suures osas peksnud kõiki ja igat moodi, aga ka Thomas Tucheli hoolealused said kergelt vastu näppe enne koondisepausile minemist, kui Burnley vastu kodus 1:1 viigistati. Meeskond kaotas liigas sel hooajal alles kolmandat korda punkte.

Sakslasega on varasemalt kuuekordne Inglismaa meister ainult kaks korda järjestikustes voorudes võiduta jäänud. See on fakt, mis ei mõju Leicesteri jaoks enne nädalavahetust üldse julgustavalt.

Esimene panus – Leicesteri võit või viik. Tucheli mehed on kõik ilma peal laiali olnud koondiste juures ja meeskond ei saa kõige paremini kohtumiseks valmistuda. Leicesteril on internatsionaale vähem ning ettevalmistus on kindlasti möödunud mugavamalt. Hooaeg on seni kesine olnud, aga meeskonnas on kindlasti piisavalt kvaliteeti, et Chelsea elu keeruliseks teha.

Teine panus – Kokku alla 2,5 värava. Tuchel on Premier League’is toimetanud 30 mängu jagu ja 18 neist on lõppenud vähema kui kolme väravaga. Meeskond on kaitses väga tugev, aga on sellega ohverdanud osa ründemängust. Omavahelised kohtumised kipuvad ka väikese skooriga olema – see panus on viimase kümne mängu peale võitnud kaheksa korda.

Meie valikud:

  • Leicesteri võit või viik (2,08 @ Coolbet)
  • Kokku alla 2,5 värava (1,84 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 110€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds