Leeds United vs. Manchester City ennustusvihjed

Pingeline tiitliheitlus jätkub Premier League’is laupäeval, mil mõlemad Liverpool ja Manchester City platsil käivad. Pep Guardiola meeskonda ootab ees reis Leedsi. Kas see on tiitlikaitsja jaoks rutiinse võidu koht või tuleb ka väikeseid probleeme?

Leeds vs. Man City

Laupäev 30. Aprill 2022
Algab: 19.30
Ülekanne: TV3 Sport

Poolaeg/Täisaeg Man City/Man City (2,00 @ Coolbet)

Man City lööb mõlemal poolajal värava (1,90 @ Coolbet)

• Meeskonnad on Premier League’is kohtunud 17 korda: Leedsil on seitse võitu, Cityl viis.
  • Leeds on viis mängu järjest kaotuseta püsinud, teenides kolm võitu ja kaks viiki.
  • Man City pole endale neli liigamängu järjest võõrsil väravat lasknud.

City võitis hooaja esimese omavahelise vastasseisu 7:0, andes selle käigus Marcelo Bielsale karjääri suurima kaotuse, ehk esmapilgul ei tohiks Guardiola meestel laupäeval probleeme olla. Samas võivad seisu hägustada erinevad asjaolud.

Liverpool mängib laupäeval varem ja nende võidu järel saab City mängijate õlgadel olema lisapinge. Lisaks on meeskonnal Meistrite liigas käsil pingeline heitlus Real Madridiga ja korduskohtumine peetakse vaid mõni päev pärast Elland Roadil käiku. Kas kogu oma fookus suudetakse Leedsi peal hoida?

Cityt see nii palju ei sega, kui enamus meeskondi, aga väärib ka välja toomist, et vigastused võivad samuti oma rolli mängida. Kyle Walker pole mänguvalmis ja teisipäevaselt eurokohtumiselt jalutas John Stones lihastraumaga ära.

Leeds läheb mängule samuti kahe olulise meheta, kui meeskonna uus peatreener Jesse Marsch ei saa loota Patrick Bamfordi ja Adam Forshaw peale, aga enne avavilet tuntakse end arvatavasti üsna hästi.

Talvekuudel libises Leeds muudkui väljakummistsoonile lähemale, aga Marsch on suutnud meeskonna viimaste nädalatega sealt jälle eemale viia. Ligi kolmandiku (11) oma punktidest (34) on Leeds teeninud viimase viie vooruga.

Hiljutiste tulemustega on suur töö ära tehtud, kuid väga oluline periood ootab nüüd ka meeskonda ees. Pärast City võõrustamist tulevad järjepanu kohtumised Arsenali ja Chelsea’iga. Leedsil on vaja sellest mängude seeriast midagigi kätte saada, et hoida end eemal tagumisest kolmikust.

Esimene panus – Poolaeg/Täisaeg Man City/Man City. City on kaks mängu järjest kohe esimeste minutitega skoori avanud ja meeskond on näidanud vaatamata tihedale mängukalendrile head värskust ja tahet. Leeds on viimase viie nädala jooksul tubli olnud, aga ega nii karme vastaseis pole selle jooksul ette sattunud.

Teine panus – Man City lööb mõlemal poolajal värava. Meeskonnale on hooaja peale kogunenud 80 väravat ja need on enamvähem täpselt poolaegade peale ära jaotatud – esimese 45 minutiga 39 tükki, teisega 41. Leedsi kaitsenumbrid on Marschiga selgelt paranenud ja kirjas on lausa kaks järjestikust nullimängu, aga üks asi on hoida kuival Watford ja Crystal Palace, teine asi on seda teha mängus Cityga.

• Poolaeg/Täisaeg Man City/Man City (2,00 @ Coolbet)
  • Man City lööb mõlemal poolajal värava (1,90 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 122€!