VIDEO | Manchester City korraldas Marcelo Bielsale karjääri suurima sauna

Marcelo Bielsa 66-aastased silmad pidid teisipäeval olema esmakordselt tunnistajateks sellele, kuidas argentiinlase poolt juhitud meeskonnale löödi seitse väravat. Selle eest hoolitses Manchester City, kes alistas kodus Leeds Unitedi 7:0.

Mitmete põhimängijateta mänginud Leeds oli kohe algusest peale omadega suures hädas ning suutis vastu pidada kõigest kaheksa minutit. Phil Foden lõi värava, mis oli City jaoks Pep Guardiola juhendamisel Premier League’i 500. tabamus.

13. minutil tegi Jack Grealish seisuks juba 2:0 ja Kevin De Bruyne hoolitses selle eest, et külalised läheksid vaheajale elu üle järele mõtlema kolmeväravalises augus olles.

Teine poolaeg algas Leedsi jaoks veel halvemini, kui Riyad Mahrez kohe nelja minutiga ära lõi.

De Bruyne sai 62. minutil vägeva pommlöögiga kirja oma teise ning seejärel võtsid teatepulga üle kaitsemängijad. Lõppskoori vormistasid John Stones ja Nathan Ake.

Bielsa sats lasi esimest korda seitse tükki tema karjääri 568. klubimängus. Leeds kordas sellega oma kõigi aegade suurimat kaotust.