Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester United vs. Chelsea ennustusvihjed

Keset tähtsaid eurokohtumisi peetakse Premier League’is ka ära üks suur mäng, kui Manchester United ja Chelsea neljapäeval Old Traffordil kohtuvad. Kas Punaste Kuradite kohutav hooaja lõpp jätkub või suudetakse sellest mängust siiski positiivne tulemus välja võluda?


Man Utd vs. Chelsea

Neljapäev 28. Aprill 2022
Algab: 21.45
Ülekanne: TV3 Sport

C. Ronaldo lööb värava (2,45 @ Coolbet)

Kokku üle 2,5 värava (1,85 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad on Premier League’is mänginud välja kolm järjestikust viiki.
  • Man Utd on viimase viie liigakohtumise peale saanud ühe võidu, ühe viigi ja kolm kaotust.
  • Chelsea on tänavu 16-st võõrsilmängust võitnud 11 ja kaotanud ainult kaks.

Unitedi seis on viimaste mängude põhjal nukramast nukram. Nelja mängu peale on kogunenud kolm kaotust ja ainus kohtumine, kus lüüasaamist õnnestus vältida, oli läbi häda saadud võit liiga viimase Norwich City üle.

Nädalavahetusel esines meeskond iseenesest täitsa hästi võõrsil Arsenali vastu, aga samal ajal tehti taaskord palju individuaalseid eksimusi ja väljakul valitses üldine ebakindlus. Ega pole vast lihtne ka mängida olukorras, kus tead, et ega praegusele peatreenerile ei peagi tegelikult enam aru andma ega talle muljet avaldama.

Erik ten Hag võib olla muidugi üsna ehmunud selle peale, mida ta on pidanud viimastes mängudes oma uuelt satsilt väljakul nägema. Juba on ka Inglismaa meedias levimas jutud sellest, kuidas mõned Unitedi mängijad arvavad, et isegi kõrgelt hinnatud hollandlane pole õige mees lõpetamaks ära seda lõputut õudust, mis klubis on valitsemas.

Unitedi probleemid on vesi kõikide vastaste veskile ja Chelsea’il on soovituslik need ära kasutada, sest muidu võivad tagant naaberklubid hakata kuklasse hingama.

Sinistel oli vahepeal juba pikalt liigatabeli kolmas koht raudses haardes, aga kummalisel kombel on meeskonna kodumängude tulemused olnud väga nõrgad ja see on teistele ukse avanud. Tänaseks on seis juba selline, et Thomas Tuchelil on Premier League’i tulnud sama palju koduseid kaotuseid (5), kui Jose Mourinhol tema kahe klubis veedetud perioodi peale kokku.

Tucheli ja Chelsea õnneks on aga neljapäeval tulemas võõrsilmäng. Seejuures on meeskond Old Traffordilt pärast 2018. aastat ainult korra kaotajana ära läinud.

Esimene panus – C. Ronaldo lööb värava. Meeskonnal on igasugused tiitlivõimalused läinud, aga ega siis individuaalsete auhindade peale ka ei saa sülitada ja Ronaldo on asunud taga ajama Kuldset Saabast. Ta on viimaste nädalatega suure tõusu teinud, kui nelja mängu peale on tulnud lausa seitse tabamust. Meeskond on küll katki, aga tundub, et Ronaldo on oma mänguvormi üles leidnud.

Teine panus – Kokku üle 2,5 värava. Chelsea võitis nädalavahetusel oma mängu küll ainult 1:0, aga sarnaselt Unitedile on ikkagi oldud viimasel ajal rohkem suure skooriga mängudes osaline. Kaks Suure Kuuiku satsi on järjepanu Unitedile 3+ väravat ära pannud ja selle panuse üksi võitnud ning Chelsea on samuti selleks kindlasti võimeline. Samal ajal on United Ralf Rangnickiga vaid kaks korda koduväljakul ära nullitud.

Meie valikud:

  • C. Ronaldo lööb värava (2,45 @ Coolbet)
  • Kokku üle 2,5 värava (1,85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 122€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds