Jälgi meid

Jalgpall

Man City ja Real Madrid kordasid Meistrite liiga poolfinaalide väravate rekordit

Manchester City ja Real Madrid lõid Meistrite liiga poolfinaalid lahti vägeva 4:3 trilleriga, millega korrati selle faasi väravate rekordit.

Meistrite liiga poolfinaalides olid eelnevalt ühes mängus seitse väravat kokku saanud Liverpool ja AS Roma 2018 aastal ning Ajax ja Müncheni Bayern 1995. aastal. Mõlemad mängud lõppesid 5:2 tulemusega.

Etihadi staadionil tundus esialgu, et City paneb seekord samuti vähemalt viis väravat ära, kui 11 minutiga 2:0 ette mindi, aga Real näitas head sisu ja korduskohtumiseks jäi veel suur põnevus õhku.

“Mõlemad tiimid olid rünnakule orienteeritud, mõlemad tahtsid mängida,” märkis pärast matši City boss Pep Guardiola. “See jalgpall pakkus fantastilise spektaakli. Õnnitlused Carlole ja tema meeskonnale, kuna nad on tõeliselt head.”

Reali paati tüüris taas Karim Benzema, kes lõi kaks väravat ja tõusis nende toel 14 tabamusega tänavuseks Meistrite liiga parimaks väravakütiks. Ta on üks vaid neljast mängijast, kes Euroopa tugevaimas klubisarjas ühe hooajaga nii palju väravaid kokku saanud. Cristiano Ronaldo 2013/14 hooajal tehtud rekord 17 ei ole enam üldse kaugel.

Meeskonnad peavad korduskohtumise järgmisel kolmapäeval Madridis ja Real alustab seda seisust, kus sel hooajal on Santiago Bernabeu staadionil 21-st mängust võidetud 14.

“Me oleme enesekindlust täis ja oleme põnevil, sest Bernabeu…seal on Bernabeu maagia,” sõnas Reali peatreener Carlo Ancelotti.

Näib, et vaja on ka mingisugust üldist võlujõudu selleks, et Ancelotti üldse Cityst suudaks jagu saada. Teisipäevane mäng oli tema karjääri üheksas kohtumine Cityga ja vastu tuli võtta kaheksas kaotus.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds