Jälgi meid

Ennustusvihjed

Everton vs. Arsenal ennustusvihjed

Eelmises voorus Liverpoolile kaotanud Evertoni ootab ees järjekordne raske matš, kui kodus võetakse vastu Arsenal. Kas Rafa Benitez suudab lõpuks võiduvalemi jälle leida võib jääb see tema (üheks) viimaseks mänguks meeskonna peatreenerina?


Everton vs. Arsenal

Esmaspäev 6. Detsember 2021
Algab: 22.00
Ülekanne: TV3 Sport

Arsenali võit (2,22 @ Coolbet)

Kokku alla 2,5 värava (1,79 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Evertonil on võimalus alistada Arsenal kolmes järjestikuses liigamängus esimest korda pärast aastat 1986.
  • Benitezi meeskond on viimase nelja mängu peale löönud ainult ühe värava.
  • Arsenal on neli oma tänavusest viiest kaotusest saanud võõrsilmängudes.

Merseyside’i derbiga läks Benitezil Evertoniga võiduta seeria juba kaheksa mängu peale ja meeskond on langenud 15. positsioonile. Edukat hooaja algust ei mäleta enam keegi ja õhus on jutud, et klubi valmistub Benitezit asendama Kasper Hjulmandiga.

Benitez märkis pärast Liverpoolile kaotatud mängu, et tema hinnangul läheb asi kohe-kohe paremaks, kuid see tundub vägagi ebatõenäoline.

Esiründaja Dominic Calvert-Lewin istub endiselt laatsaretis ja ilma temata ei taha rünnak mitte kuidagi joosta. Evertonil on küll ka teisi talendikaid mängijad, aga Calvert Lewin annab kogu mängule pidepunkti, mille ümber ehitada.

Arsenal on võrreldes Evertoniga liikunud vastupidises suunas – algus oli kehv, kuid viimasel paaril kuul on hakanud asjad välja tulema. Tõsi, Kahurimehed on viimasest kolmest voorust korjanud kaks kaotust.

Võib arvata, et noore meeskonna enesekindlus on paraja põntsu saanud, sest vahepeal võidi end tunda juba täitsa löömatuna. Ja kui kaotuse Liverpoolile võib lihtsalt alla neelata, siis neljapäeval taheti Old Traffordilt kindlasti rohkemat, kui lõpuks kätte jäi.

Edaspidi läheb Arsenalil jälle kalender kergemaks ja see annab meeskonnale võimaluse uuesti hoogu koguda. Ideaalis võiks see alata juba esmaspäeval. Kuigi duellid Evertoniga ei kipu neile eriti hästi istuma – viimase viie kohtumise jooksul on Arsenal võidutsenud ainult korra.

Esimene panus – Arsenali võit. Hiljutine ajalugu ja tänavused võõrsiltulemused ei soosi Londoni klubi, aga Evertonil on mängumootor täitsa katki ja väga vähe kipub välja tulema. Arsenal oskab tihti negatiivselt üllatada, kuid loodetavasti siin seda ei juhtu.

Teine panus – Kokku alla 2.5 värava. Kahurimeestel on viimasel ajal paar suure skooriga mängu olnud, aga need peeti tippklubide vastu. Hooaja ilmselge trend on siiski selline, kus meeskond kontrollib kohtumisi, lööb ise ühe-kaks ära ja ongi kogu moos. Aaron Ramsdale’i näol on endale leitud ka superväravavaht. Siin küll võimalik, et ta ei peagi palju tegema, sest Everton ei suuda lihtsalt väravaid lüüa.

Meie valikud:

  • Arsenali võit (2,22 @ Coolbet)
  • Kokku alla 2,5 värava (1,79 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 111€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds