Jälgi meid

Ennustusvihjed

FC Flora vs. FCI Levadia ennustusvihjed

Eesti jalgpallihooaeg saab tänavu eriti vägeva lõppakordi, kui FC Flora ja FCI Levadia selgitavad viimases mängus omavahel välja seekordse Premium liiga võitja. Kas florakad suudavad võtta oma kolmanda järjestikuse tiitli või võidutseb üle seitsme aasta taas Levadia?


FC Flora vs. FCI Levadia

Pühapäev 5. Detsember 2021
Algab: 13.00
Ülekanne: ETV2

Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava (2,04 @ Coolbet)

R. Sappinen lööb värava (2,00 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Flora on tänavusi omavahelisi liigakohtumisi domineerinud, võites kaks ja viigistades ühe.
  • Valitsev meister on enne otsustavat mängu võitnud kuus järjestikust liigamatši.
  • Levadia suutis viimati omavahelise liigamängu võita 2019. aastal.

Levadiakatel oli võimalus see nädal juba tiitel ära kindlustada, aga kolmapäeval lasti endale Flora poolt teha uut ja vana. 5:1 triumf tähistab selles vastasseisus ühte kõigi aegade suurimat võitu.

Flora sai tänavuses karikafinaalis Levadia vastu 0:1 kaotuse, aga liigas on see duell juba mõningat aega nende haardes püsinud. Viimase kaheksa kohtumise peale pole tulnud mitte ühtegi kaotust ja neist on võidetud lausa seitse.

Jürgen Henni meeskond on kõvasti võimu näidanud ja sel hooajal mitte ainult kodukamaral. Flora on end tõestanud ka Euroopas ja oma mängutaset on viimaste aastatega väga tublilt kasvatatud.

Levadia on samuti suure tõusu teinud pärast pronksmedalitega lõppenud hooaega. Samas on meeskonna tulemused hooaja lõpuosas selgelt alla käinud ja see on trumbid Flora kätte mänginud, ehkki seitsmeaastane tiitlipõud lõppeks Levadial pühapäeval ka viigiga.

Arvestades, mis kolmapäeval toimus, siis tundub, et mängijatel on tuline taganttulija jalad värisema pannud ja asjad hakkavad rohkem juba vaimu kui füüsilise võimekuse taha jääma. Lõpuks saabki kindlasti kõige olulisemaks see, kellel õnnestub üliolulises kohtumises närv kõige külmemana hoida.

Esimene panus – Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava. Mõlemad on 31 mängu peale pannud tänavu üle 80 värava ja Levadia kohtumised on enamuse hooajast olnud väga resultatiivsed sedamoodi, et mõlemad meeskonnad väravani jõuavad. Pingeline seis küll vihjab sellele, et tuleb kinnine kohtumine, aga kui üks tabamuseni jõuab, siis peab teine koheselt aktiveeruma ja tahaks arvata, et see viib lõpuks selle panuse võiduni.

Teine panus – R. Sappinen lööb värava. Flora esiründaja sahistas kolmapäeval 23. korda sel hooajal liigas ära ja olles oma meeskonda terve hooaja vältel tassinud, siis peaks ka kõige olulisemas kohtumises midagi ära tulema. Levadia on ta viimase viie liigakohtumise peale ainult korra ära nullinud.

Meie valikud:

  • Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava (2,04 @ Coolbet)
  • R. Sappinen lööb värava (2,00 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 102€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds