Jälgi meid

Jalgpall

Kas Everton asendab Rafa Benitezi Taani koondise peatreeneriga?

Ilusalt alanud Rafa Benitezi aeg Evertonis on kiirelt hapuks läinud ja hispaanlase tool on hakanud hoogsalt kõikuma. Tema mantlipärijaks pakutakse Taani koondise bossi Kasper Hjulmandi.

Taani väljaande B.T. andmetel on Everton võtnud ühendust Taani jalgpalliliiduga, hankimaks infot seoses Hjulmandiga, mis puudutab tema liidriomadusi, iseloomu ja meediaga suhtlemise oskusi.

Hjulmandi seostati ka Aston Villaga, enne kui tööots läks Steven Gerrardile. Ta tüürib Taani koondist alates 2020. aasta suvest ja on saanud meeskonna väga edukalt mängima, jõudes 26 kohtumisega 18 võidu ja vaid kuue kaotuseni.

Benitez viis hooaja alguses Evertoni kiirelt Meistrite liiga kohtade konkurentsi, tuues esimesest kuuest voorust 13 punkti, aga sellele on järgnenud kaheksamänguline võiduta seeria, mille jooksul meeskond on kaotanud kuus matši. Everton on sel perioodil lasknud 17 väravat, lüües ise samal ajal ainult viis tükki.

Evertoni uueks võimalikuks peatreeneriks pakutakse ka klubi endist sangarit Wayne Rooneyt, kes leidnud end Derby Countys võimatust olukorrast.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds