Jälgi meid

Ennustusvihjed

FC Porto vs. Atletico Madrid ennustusvihjed

Märkamatult on juba kätte jõudnud Meistrite liiga alagrupiturniiri viimane voor ja selguvad viimased õnnelikud, kes kevadel mänge jätkata saavad. Teisipäevane programm toob väga huvitava heitluse B-alagrupist, kus FC Porto ja Atletico Madrid omavahelise mänguga edasipääsejat hakkavad selgitama.


Porto vs. Atletico Madrid

Teisipäev 7. Detsember 2021
Algab: 22.00
Ülekanne: viaplay.ee

Kokku üle 2,5 värava (2,16 @ Coolbet)

Porto võit (viik välistatud) (1,92 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonna varasemad kohtumised on toonud täpselt võrdsed tulemused: mõlemal kaks võitu ja kolm viiki.
  • Porto on sel hooajal kodus saanud kaheksa võitu ja ühe kaotuse.
  • Atletico on Meistrite liigas oma viimasest 14 võõrsilmatšis kaotanud üheksa.

Liverpool on selles grupis kõik seebiks ära teinud ja 15 punktiga on Punastel esikoht kindlustatud, aga ülejäänud kolm võitlevad veel edasipääsu nimel ning seda olukorras, kus vahed on ülinapid. Porto on viie punkti peal ja Atletico ning Milan, kes viimases voorus võtab kodus vastu Liverpooli, on nelja silmaga.

Atleti on viimase kaheksa hooaja jooksul Meistrite liigas seitse korda väljakukkumisringidesse edenenud ja eemalejäämine oleks meeskonna jaoks kindlasti suur šokk. Aga seda ei saaks nimetada üllatuseks, kuna Hispaania meister on olnud kuidagi liimist lahti kogu hooaja vältel.

Päris Cristiano Ronaldo naasmine Manchesteri see ei olnud, aga Atletico sai Antoine Griezmanni näol enda endise sangari tagasi ja pärast tema lisandumist nägi edurivi päris hirmuäratav välja. Ent see pole üldse hästi tootnud sel hooajal ja see vajakajäämine on halval ajal tulnud, kuna Atleticol on hakanud kaitse ootamatult kärisema.

Paljude poolt maailma parimaks väravavahiks peetav Jan Oblak on jäänud silma nõrkade esitustega ja sellest tingituna on Atleti 20 kohtumise peale saanud ainult kuus nullimängu. Teisipäeval oleks nüüd hirmsasti vaja seda, et kõik oleksid omadega tipptasemel.

Porto tuleb mängule väga hea hooga. Meeskonnal on viimase 15 kohtumise peale võitmata jäänud ainult neli mängu ja neist kaks olid Liverpooli vastu. Ühtlasi on Liverpool sel hooajal olnud ainus külalismeeskond, kes Dragao staadionil kaotust vältinud.

Portugali klubid on Meistrite liigas ikka käinud statistirolli täitmas, liikudes 3. koha satsina edasi Euroopa liigasse ja seal siis suuri asju korda saatnud, aga Porto on teinud viimaste aastatega märgatava arengu. Eelmisel hooajal lükati mälestusväärsel moel Juventus auti ja jõuti veerandfinaali ning see oli nelja hooaja peale juba teine kord, kui nii kaugele edeneti.

29-kordne Portugali meister on siin kindlasti valmis väga tuliselt võitlema edasipääsu nimel ja see võiks meile tuua ühe väga vägeva mängu. Kindlasti hoopis midagi täiesti teistsugust võrreldes nende meeskondade avamatšiga, mis lõppes väravateta ja kus kahe peale sepistati kõigest kolm raamidesse lööki.

Esimene panus – Kokku üle 2,5 värava. Atletico kaitsenumbrid on tänavu kukkunud ja see on toonud palju suure skooriga mänge. Viimase kümne matši peale pole ainult kolm korda vähemalt kolme väravat ära tulnud. Tegu on mänguga, kus üks pool kindlasti oma mängu kõvasti aktiveerib, kui teine juhtima asub ja nii võib lõpuks tulla täitsa väravatesadu.

Teine panus – Porto võit (viik välistatud). Diego Simeone satsil on küll tohutult potentsiaali, aga oma mängu pole tänavu leitud ja Porto võimalusi võiks kasvatada ka koduväljakueelis. Nende šansse ei nähtud väga suurtena selles alagrupis, ehk võib arvata, et neil pole siin nii suurt pinget ka peal kui on Atletico mängijatel.

Meie valikud:

  • Kokku üle 2,5 värava (2,16 @ Coolbet)
  • Porto võit (viik välistatud) (1,92 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 108€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds