Jälgi meid

Ennustusvihjed

Chelsea vs. Real Madrid ennustusvihjed

Nädalavahetusel koduliigas Brentfordi käest piinliku kaotuse saanud Chelsea asub häbi maha pesema Meistrite liiga matšiga Real Madridi vastu. Kas end saadakse puhtaks või tuleb järjekordne kaotus vastu võtta?


Chelsea vs. Real Madrid

Kolmapäev 6. Aprill 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: viaplay.ee

Kokku alla 4,5 hoiatuskaardi (1,93 @ Coolbet)

Reali võit või viik (1,81 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Chelsea ei ole Realile varasemalt kordagi kaotanud, võtte viiest mängust kolm võitu.
  • Sinised on Meistrite liigas võitnud järjepanu viis kodumäng, laskmata endale mitte ühtegi väravat.
  • Real on oma viimase 33 mängu peale saanud ainult neli kaotust.

Meeskonnad kohtuvad Meistrite liigas teist hooaega järjest ja omamoodi häbi maha pesemist on vaja teha ka Realil pärast seda, kui eelmisel kevadel poolfinaalis Chelsea’ile kahe mängu peale 1:3 alla jäädi. Otsustavaks sai kohtumine Stamford Bridge’il, mille Sinised võitsid 2:0 ja kus isegi Timo Werner värava lõi.

Reali vastu peetud mänguga algas ka Chelsea’il suurepärane seeria, kus kodus on võidetud nulliga viis järjestikust Meistrite liiga matši. Alates eelmise hooaja algusest on tiitlikaitsjale Euroopas üldse tulnud ainult üks kodune kaotus ja see saadi ka vaid tänu ühe mehe elu löögile.

Võiks öelda, et Stamford Bridge’ile minemine ei ole külaliste jaoks üldse meeldiv tegevus, ent Brentford on värskelt näidanud, et seal võib tegelikult korda saata nii mõndagi ja tõsiasi on ka see, et Premier League’is on Chelsea võitnud ainult pooled oma 14-st kodumängust.

Realil on piinliku suure kaotuse kogemus olemas mõne nädala tagusest El Clasicost. Sellel vastati nädalavahetusel 2:1 Celta Vigo alistamisega ja rahu on maa peale naasnud, kuigi päris probleemidest prii siiski meeskond pole. Peatreener Carlo Ancelotti jättis liigamatši koroonaga vahele ja ta võib eemale jääda ka kolmapäevasest mängust.

Eelmises ringis avas Real mängud samuti kodust eemal ja siis tehti PSG vastu väga nigel esitus. Lõpuks õnnetus küll seis kodupubliku ees ümber pöörata, aga teistkordset sellist õnne ei pruugi enam olla ja seega on kindlasti vaja kolmapäeval paremini esineda.

Esimene panus – Kokku alla 4,5 hoiatuskaardi. Kumbki meeskond pole eriline kaardimasin ja Chelsea on üldse kogu eurohooaja peale saanud ainult üheksa kollast. Realil oli juba kaartidega probleeme eelmises ringis ja vast tuleb Ancelotti poolt ka signaal, et olla nüüd ettevaatlikum.

Teine panus – Reali võit või viik. Real on terve hooaja vältel olnud meeskond, keda üliraske alistada ning isegi kui kohutavalt esineti ja PSG sellega eelmise ringi avamängus hakkama sai, siis õnnestus see ka alles viimastel sekunditel. Chelsea suudab pärast kohutavaid tulemusi ikka näidata, et nendes ei maksa kunagi kahelda, aga kuidagi palju on libastumisi hakanud tulema, eriti kodupubliku ees.

Meie valikud:

  • Kokku alla 4,5 hoiatuskaardi (1,93 @ Coolbet)
  • Reali võit või viik (1,81 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 96€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds