Jälgi meid

Ennustusvihjed

West Ham United vs. Lyon ennustusvihjed

Sarnaselt Meistrite liigale algab sel nädalal poolfinalistide selgitamine ka Euroopa liiga ning üheks põnevaimaks paariks võib kindlasti pidada vastasseisu West Ham Unitedi ja Lyoni vahel. Kas emb-kumb suudab duelli võiduga lahti lüüa?


West Ham vs. Lyon

Neljapäev 7. Aprill 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: viaplay.ee

West Hami võit (2,02 @ Coolbet)

Kokku üle 2,5 värava (1,89 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Lyon sõidab Inglismaale 11. korda, seni on koju tagasi mindud nelja võidu, ühe viigi ja viie kaotusega.
  • West Ham on 2022. aastal kodus saanud seitse võitu, ühe viigi ja ühe kaotuse.
  • Lyon on Euroopa liigas võitnud kuus järjestikust võõrsilmängu.

West Ham on näidanud tõelist tiitlivõidu võimekust Euroopa liiga spetsialisti Sevilla välja nügimisega ning Lyon leiab end kaheksa parema seast pärast seda, kui eelmises ringis õnnestus alistada FC Porto.

Konkurentsi jäänud meeskondadest on kindlasti Barcelona suurim favoriit võidule, aga West Ham ja Lyon noolivad ka kindlasti oma võimalust. Viimase jaoks oleks edu Euroopas hea palsam hingele.

Kunagine Prantsusmaa jalgpalli valitseja on kolmandat aastat järjest medalikolmikust välja jäämas ja sel hooajal on seis lausa nii hull, et hooaja lõpusirgele minnakse vastu üheksandalt kohalt. Vahed ei ole väga suured ja sealt annab veel eurokohtadele mängida, aga tõsiasi on see, et nii kõva kaliibriga klubi nagu Lyon ei peaks üldse olemagi seisus, kus tuleb muretseda eurosarja pääsemise pärast.

West Hami jaoks on Euroopas mängimine boonus ja tänavu on see ootamatult hästi välja kukkunud. Samal ajal on meeskond on kõrges mängus sees ka Premier League’is ja see tähendab, et klubil võib lõpuks olla laua kaks varianti, kuidas end järgmiseks hooajaks Meistrite liigasse vinnata.

Euroopaõhtu Sevilla vastu oli Londoni staadionil juba väga erilise õhkkonnaga ja võib arvata, et neljapäeval saab see olema veel vingem. See aitab meeskonnal kindlasti paremini esineda ja võidelda väsimusega, mis paratamatult mitmel rindel mängimisega tuleb. Äsja lõppenud koondistepaus andis võimaluse kosumiseks, aga West Hamil oli näiteks enne seda kolme nädala sees seitse mängu.

Esimene panus – West Hami võit. Londoni klubi on terve hooaja vältel paremat mängu näidanud ja Premier League’i ning Ligue 1 vahel on ka selge tasemevahe. Edu Euroopas on endale sihiks võetud ja kodupubliku ees ei tohiks särtsu leidmisega absoluutselt probleeme olema.

Teine panus – Kokku üle 2,5 värava. West Ham mängib lõbusat jalgpalli ja nullimänge eriti ei koguta ning see loob hea aluse selleks, et vähemalt kolm väravat ära tuleks. Lyonil ei ole puhaste paberitega ka kõige parem seis, aga samal ajal on meeskonnal hirmuäratav ründekolmik Moussa Dembele-Karl Toko Ekambi-Lucas Paqueta

Meie valikud:

  • West Hami võit (2,02 @ Coolbet)
  • Kokku üle 2,5 värava (1,89 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 101€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds