VIDEO | Chelsea sai koduväljakul Premier League’i uustulnukalt suure kaotuse

Chelsea meeskond saabus koondistepausilt tagasi ühe tõeliselt külma duššiga, kui Stamford Bridge’il häviti Brentfordile 1:4.

Sinised kaotasid Premier League’is koduse derbi vähemalt kolme väravaga alles teist korda pärast seda, kui Antonio Rüdiger oli 48. minutil hullumeelse kauglöögiga meeskonna juhtima viia.

Suur osa Chelsea fännidest ei olnud arvatavasti nähtust veel kosunudki, kui tablool särasid juba viiginumbrid. Brentford sai 50. minutil Vitaly Janelti väravast mängu tagasi.

Järsku oli 60. minutiks Janeltil juba duubel kirja ja enne teda jõudis väravani ka Christian Eriksen, kes jõudis uue klubi särgis oma esimese tabamuseni.

Viimane nael Chelsea kirstu läks 87. minutil Yoane Wissa poolt, kes tegi Brentfordist teise Premier League’i uustulnuka, kes Stamford Bridge’il üle kolme värava löönud. Imelikul kombel oli esimene selline juhtum täpselt 12 kuud tagasi, kui West Bromwich Albion 5:2 skooriga Thomas Tuchelile Inglimaa jalgpallis esimese kaotuse korraldas.

Brentford ei olnud oma Lääne-Londoni naabrist juba alates 1939. aastast jagu saanud.