Jälgi meid

Ennustusvihjed

Chelsea vs. Liverpool ennustusvihjed

Manchester City on hakanud Premier League’i tiitliga eest ära jooksma ning Chelsea ja Liverpool peavad nüüd otsustama, kas neile minnakse järgi või mitte. Uue aasta alguses peetakse tiitliheitluses kohe üks võtmekohtumine, kui Sinised ja Punased omavahel kokku lähevad.


Chelsea vs. Liverpool

Pühapäev 2. Jaanuar 2022
Algab: 18.30
Ülekanne: TV3 Sport

Viik (3,55 @ Coolbet)

Kokku alla 2,5 värava (2,08 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Alates hooajast 2018/19 on Liverpool seda vastasseisu domineerinud, kaotades ainult korra.
  • Chelsea on viimasest kuuest voorust saanud ainult kaks võitu.
  • Liverpool on üle 12 kuu esimest korda järjestikustes võõrsilmängudes võiduta jäänud.

Premier League’is pidi tänavu tulema kõigi aegade vägevaim võitlus meistritiitli peale, kui kolm meeskonda vägevalt hooaega alustasid, aga ajal, mil Man City sammub muudkui võidult võidule, on Chelsea’il ja Liverpoolil hakanud mängumootor jukerdama.

Chelsea boss Thomas Tuchel on juba maha matnud oma meeskonna tiitlilootused ja Jürgen Klopp tunnistas pärast teisipäevast 0:1 allajäämist Leicesterile samuti, et asi läheb raskeks.

Liverpoolil endal on sarnaselt Cityle olnud ka suurepärane hoog sees, aga tulemusi ei ole enam hakanud tulema ja Rebaste vastu ei tulnud üle pika aja enam väravat ka.

Chelsea’il on ootamatult probleemid tekkinud teisel pool väljakut. Nullimänge ei taha enam kuidagi tulla ja lähitulevik tundub ka tume, kuna tagant on järjepanu mängijad vigastustega auti langenud.

Ben Chilwell, Thiago Silva, Andreas Christensen ja Reece James on nelik, keda Tuchel võiks rahuliku südamega kasutada algkoosseisus, aga kõik on valikust väljas.

Liverpoolil käisid vahepeal Virgil van Dijk ja Fabinho koroonat ravimas, aga meeskond on üsna hästi suutnud terve hooaja vältel tervena püsida. Pühapäeval on põhimeestest eemal ainult Andy Robertson, kes kannab mängukeeldu.

Esimene panus – Viik. Mõlemad on võitmise ära unustanud ja punktide poolitamine kahe kange vahel näib loogilise lõppresultaadina. Tänavune esimene omavaheline kohtumine lõppes samuti viigiga, kui esimesel poolajal väravaid vahetati.

Teine panus – Kokku alla 2,5 värava. Viimase kümne omavahel peetud liigamängu jooksul on see panus võitnud kaheksa korda. Chelsea’il on küll kaitse hakanud kärisema, aga nende väikeseskooriliste mängude trend on viimasel ajal naasnud, kui nelja vooru peale on tehtud kolm vähema kui kolme väravaga matši.

Meie valikud:

  • Viik (3,55 @ Coolbet)
  • Kokku alla 2,5 värava (2,08 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 177€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds