VIDEO | Chelsea kaotas lisaminutite väravaga Premier League’i tiitliheitluses järjekordselt punkte

Detsembris palju koperdanud Chelsea käis kolmapäeval jälle ninali, kuid kodus mängiti Brightoniga 1:1 viiki.

Sinistel oli mängus kõik kontrolli all pärast seda, kui Romelu Lukaku 28. minutil meeskonna juhtima viis, aga lisaminutitel kostitati võõrustajaid külma duššiga.

Brighton on sel hooajal hirmsat moodi armastanud hiliseid väravaid ja seekord sai selle löömisega hakkama Danny Welbeck.

Kajakatel on nüüd 90. või hilisemal minutil löödud väravatest tänavu teenitud viis punkti, mis on Premier League’i parim näitaja.

Chelsea on tänavu eduseisust ära andnud 11 punkti ja seda on juba rohkem, kui kogu eelmise hooaja peale kokku (11).

Viimasest kuuest voorust tulnud kolm viiki ja üks kaotus tähendavad seda, et Manchester City on Thomas Tucheli meeskonna ees saanud endale kaheksapunktilise edu. Asjad on hakanud väga kiirelt hapuks minema ja sakslane ise enam tiitlivõitu ei usu.

“Meil on seitse covidi juhtumit, viis või kuus mängijat on vigastusega väljas kuueks või rohkemaks nädalaks. Kuidas me saaksime tiitliheitluses kaasa lüüa?” rääkis Tuchel pärast mängu.