Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester United vs. Wolverhampton Wanderers ennustusvihjed

Uue aasta esimene Premier League’i mänguvoor lõppeb esmaspäeval Manchester Unitedi ja Wolverhampton Wanderersi vahelise kohtumisega. Punased Kuradid lõpetasid vana aasta hästi. Kuidas algab uus?


Man Utd vs. Wolves

Esmaspäev 3. Jaanuar 2022
Algab: 19.30
Ülekanne: TV3 Sport

Avapoolaeg lõppeb viigiga (2,24 @ Coolbet)

Kokku alla 2,5 värava (1,83 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad on Premier League’is kohtunud 15 korda: Unitedil on üheksa võitu, Wolvesil kolm.
  • Man Utd on oma viimase viie matšiga teeninud 13 punkti.
  • Wolves on viimase kuue liigamängu peale saanud ainult ühe võidu.

Hooaja esimene ots on tervikuna Unitedil ebaõnnestunud, aga 2021 saadeti vähemalt uhkelt ära, kui viie vooru peale saadi neli võitu ja üks viik.

Meeskonna jaoks on 2022. aasta kalender väga soodne ja tõelised luupainajad hakkavad tulema alles alates märtsist ning see annab võimaluse teha tagasi kogu seda suurt punktihulka, mis on ära antud.

Wolves võib hooaja esimese poolega olla väga rahul. Mullu tehti Nuno Espirito Santo tüürimisel selge vähikäik ja uus peatreener Bruno Lage oli üsna tundmatu suurus, aga 45-aastane portugallane on teinud seni väga head tööd.

Hundid on olnud kangeks vastaseks kõigile ja head mänguvormi näidates on jõutud tagasi eurokohtade konkurentsi.

Lage’i meeskond on seni lubanud endale lüüa ainult 14 väravat, millest parem näitaja vaid Manchester Cityl ja sellise raudkindla kaitsega võib hooaja lõpuks päris ilusale kohale jõuda.

Wolves on alates eelmise kuu algusest pidanud mitmeid raskeid kohtumisi ja häbisse pole kordagi jäädud. Liverpool suutis nende vastu võidutseda vaid tänu lisaminutite väravale ja City jõudis võiduni penalti abiga.

Kaotuste üle ei saa kunagi rõõmu tunda, aga need mängud kindlasti andsid meeskonnale head enesekindlust juurde ja selle pealt ollakse kahtlemata valmis jahtima oma esimest Old Traffordi võitu pärast aastat 1980.

Esimene panus – Avapoolaeg lõppeb viigiga. Wolves on aastate jooksul sellele panustanud inimesed väga rikkaks teinud ja tänavusel hooajal on trend lausa selline, et nende 18-st mängust 12 on poolajal olnud viigis.

Teine panus – Kokku alla 2,5 värava. Wolvesi mängudes on seni keskmiselt kokku olnud ainult 1,5 väravat. Kaitse osas on meeskond liiga tippude seas, aga nende 13-st väravast on vähem suutnud vaid Norwich City. United on Ralf Rangnicki juhtimisel viie mängu peale teinud neli vähem kui kolme väravaga mängu.

Meie valikud:

  • Avapoolaeg lõppeb viigiga (2,24 @ Coolbet)
  • Kokku alla 2,5 värava (1,83 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 112€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds