Jälgi meid

Ennustusvihjed

Burnley vs. Watford ennustusvihjed

Premier League on jätkuvalt talvepuhkusel, aga üks mäng siiski sel nädalavahetusel peetakse, kui laupäeval kohtuvad tabeli viimastel kohtadel olevad Burnley ja Watford, kes mõlemad hädasti punkte vajavad.


Burnley vs. Watford

Laupäev 5. Veebruar 2022
Algab: 20.00
Ülekanne: TV3 Sport

W. Weghorst lööb värava (2,85 @ Coolbet)

Watford alla 1 värava (1,79 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad on varem Premier League’is kohtunud kaheksa korda: Burnleyl on viis võitu, Watfordil kaks.
  • Burnley on tänavu koduplatsil kaotanud ainult kaks matši (üks võit, neli viiki).
  • Watford on kaotanud seitse oma viimasest kaheksast mängust.

Erinevate probleemide tõttu alates detsembri algusest ainult kuus liigamatši pidanud Burnley on langenud tabeli viimaseks ja kahe punkti kaugusel, otse nende ees istub Watford, kes asub mängima juba oma selle hooaja kolmanda peatreeneriga.

Sir Elton Johni lemmikklubil õnnestus Roy Hodgson pensionilt tagasi meelitada ja loodetakse, et tema eelnevad kogemused ellujäämisheitluses Fulhami, West Bromwich Albioni ja Crystal Palace’iga aitavad lõpuks Watfordil kindlustada Premier League’i koht ka järgmiseks hooajaks.

Watfordil peab kõik algama tagant kaitsest ja Hodgson on just tuntud treenerina, kes suudab oma meeskonna väga kompaktselt platsile mängima panna. 20 kohtumise peale on Watford endale lasknud keskmiselt täpselt kaks väravat mängus ja ilmselgelt ei ole võimalik sedamoodi kuhugi jõuda.

Burnleyl on probleemid teisel pool väljakut, kui 18 mänguga on löödud ainult 16 väravat ning hiljuti jäädi ilma oma kõigi aegade parimast Premier League’i väravakütist, aga arenguplaan on olemas. Selleks tuli Wolfsburgile välja käia 14 miljonit eurot, et tuua endale ära Hollandi koondislane Wout Weghorst, kes lõi Bundesligas 118 mänguga 59 väravat.

Superuudis Burnley jaoks on enne ülitähtsat mängu ka see, et tänavuse hooaja parim mängija Maxwel Cornet on Aafrika Rahvuste karikalt tagasi. Hodgson võib samuti rõõmusta mitme Aafrikast naasva mängija tagasi tulemise üle, aga temal on siiski üks väga oluline tükk puudu, kuna Watfordi eelmises matšis võttis Emmanuel Dennis endale punase kaardi ja koos sellega mängukeelu.

Esimene panus – W. Weghorst lööb värava. Tegu on ennast tippliigas tõestanud väravakütiga ja uue klubi eest saab ta esimese asjana vastamisi minna väga nõrga kaitsega. Isegi täiesti elutu rünnakuga Norwich on Watfordi vastu tänavu saanud neli väravat.

Teine panus – Watford alla 1 värava. Dennis on mängija, kes olnud osaline tervelt 56 protsendis Watfordi tänavustest väravatest. Lisaks on meeskonnal endiselt puudu Aafrikas toimetav Ismaila Sarr, kes viie tabamusega samuti Watfordi parimate väravaküttide seas. Burnley on meeskond, kellel kõik algab kaitsest ja kodus on tänavu seitsme mängu peale ainult kaks korda lastud endale rohkem kui üks lüüa.

Meie valikud:

  • W. Weghorst lööb värava (2,85 @ Coolbet)
  • Watford alla 1 värava (1,79 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 142€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds