Jälgi meid

Ennustusvihjed

Athletic Bilbao vs. Real Madrid ennustusvihjed

Hiljuti omavahel Hispaania superkarika peale mänginud Athletic Bilbao ja Real Madrid kohtuvad neljapäeval uuesti, kui mängus on pääs tavalise karika poolfinaali. Kas baskid suudavad eelmise kuu kaotuse eest kätte maksta?


Athletic Bilbao vs. Real Madrid

Neljapäev 3. Veebruar 2022
Algab: 22.30
Ülekanne: go3.tv

Reali võit (2,38 @ Coolbet)

Kokku üle 2,5 värava (1,97 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Vastasseisus on käsil Reali neljamänguline võiduseeria.
  • Athletic on kodus võitnud ainult ühe oma viimasest viiest mängust.
  • Reali viimane võõrsilkaotus sellest duellist pärineb 2015. aastast.

Lisaks superkarika 0:2 kaotusele on vaja Athleticul tagasi teha veel kahe liigamängu eest. Real käis ka detsembris San Mamesil ja võitis 2:1 ning sama kuu alguses võidutseti koduplatsil 1:0.

Athletic on seega tänavu La Ligas pidanud 40 protsenti oma kaotustega kohtumistest Reali vastu. Meeskonda on raske maha murda, aga samal ajal pole neil endil piisavalt kvaliteeti, et täiesti tippseltskonda kuuluda. Selle tõestuseks on liiga suurim arv viike (10).

Realile on sel hooajal liigas kaks kaotust kogunenud ja võitmata jäänud mänge on olnud kokku seitse. Neist kolm on olnud viimse viie vooru sees ehk Carlo Ancelotti meeskond ei ole alates detsembrist kõige kindlamini esinenud.

Seoses neljapäevaga on Ancelottile peavalu põhjustamas tõsiasi, et alles mängiti Lõuna-Ameerikas MM-valikmänge ja ei ole teada, millises konditsioonis mehed sealt tagasi tulevad. Lisaks sai eelmises kohtumises Karim Benzema vigastada ja on trennis teinud ainult individuaalset tööd.

Athletic on saanud kohtumiseks rahulikult valmistuda ja karikamängu õhkkonnas kodupubliku ees mängimine on nende jaoks kindlasti suureks plussiks. Aga võidud Reali üle kipuvad neil väga harvad olema – viimase 16 kohtumisega on kirjas ainult üks.

Esimene panus – Reali võit. Kuninglik klubi on järjepanu selles vastasseisus võite noppinud ja see peaks andma meeskonnale hea annuse enesekindlust. Benzema arvatavasti ei mängi, aga lõunaameeriklased saadakse kolmapäevaks trenni ja kindlasti mingis osas nad mängus kaasa löövad.

Teine panus – Kokku üle 2,5 värava. Kui need meeskonnad viimati Bilbaos kohtusid, siis võitis see panus juba esimese kümne minutiga. Real on järjepanu osalenud suure skooriga mängudes ja Athletic teeb koduplatsil üsna hästi väravaid.

Meie valikud:

  • Reali võit (2,38 @ Coolbet)
  • Kokku üle 2,5 värava (1,97 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 119€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds