Jälgi meid

Ennustusvihjed

Dortmundi Borussia vs. Leverkusen ennustusvihjed

Bundesligas saab sel nädalavahetusel näha ühte esikolmiku omavahelist kohtumist, kui Dortmundi Borussia võtab kodus vastu Leverkuseni. Kas tihti väravatesadu pakkuvad meeskonnad teevad seda jälle?


Dortmund vs. Leverkusen

Pühapäev 6. Veebruar 2022
Algab: 16.30
Ülekanne: viaplay.ee

P. Schick lööb värava (2,40 @ Coolbet)

Mõlemad skoorivad ja üle 3,5 värava (2,11 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad on viimase 13 kohtumisega välja mänginud ainult ühe viigi.
  • Dortmund on oma viimasest 14-st kodumängust võitnud 13.
  • Leverkusen on sel hooajal võõrsilt saanud viis võitu, kolm viiki ja kaks kaotust.

Meeskondade tänavune esimene omavaheline matš lõppes Dortmundi 4:3 võiduga ja viimastel hooaegadel on selles duellis olnud ka skoore nagu 3:1, 3:2 ja 4:2.

Borussial on Erling Haalandi näol maailmaklassist ründaja, aga kaitses sellist kvaliteeti ei ole ning võib öelda, et just selle pealt on tulnud kuuepunktiline vahe tabelit juhtiva Müncheni Bayerniga.

Seejuures on Haaland praegu vigastust ravimas ja tõenäoliselt ta pühapäeval ei mängi. Lisaks on puudu põhikeskkaitsjad Mats Hummels ja Manuel Akanji ning vigastuste ravimisega on viimasel ajal põhimängijatest tegelenud veel Thomas Meunier ja Emre Can.

Leverkusen on Dortmundiga võrreldes sama tüüpi meeskond – väravaid tehakse uhkelt, aga endale lastakse neid samuti palju. Sel hooajal on Patrik Schicki näol endale leitud väravakütt, kes tõusnud Bundesliga parimate sekka ja tema vormi toel on meeskond vaatamata haprale kaitsele medalikonkurentsis püsinud.

Viimasest esikolmikus lõpetamisest on Leverkusenil möödas viis aastat, seega oleks sinna jäämine klubi jaoks suur saavutus. Sellega seoses sõltub palju sellest, kuidas mängitakse endast nõrgematega ja samal tasemel olevate meeskondadega, ent iga punkt kohtumistest Dortmundi ja Bayerniga on magus boonus.

Esimene panus – P. Schick lööb värava. Tšehhi ründaja on tänavu Bundesligas kuivale jäänud ainult viis korda ja seda pole kordagi juhtunud järjestikustes mängudes. Eelmise vooru 5:1 võidus Augsburgi üle tuli temalt baranka ära ja näib tõenäoline, et ta Dortmundi vastu nulli peale ei jää.

Teine panus – Mõlemad skoorivad ja üle 3,5 värava. See panus on võitnud viimase seitsme omavahelise vastasseisu jooksul viis korda ja kumbki ei tahagi väga teistsuguseid mänge pidada. Dortmundi mängudes on niimoodi väravad voolanud neli vooru järjest ja Leverkusenil on selliseid matše viimase kaheksa vooru peale tulnud kuus.

Meie valikud:

  • P. Schick lööb värava (2,40 @ Coolbet)
  • Mõlemad skoorivad ja üle 3,5 värava (2,11 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 120€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds