Jälgi meid

Ennustusvihjed

Everton vs. Burnley ennustusvihjed

Premier League’i neljas voor lõppeb Goodison Parkil, kui esmaspäeva õhtul võõrustab Everton prožektorite all Burnleyt. Kas Rafa Benitez suudab omad tüürida võiduni ja koos sellega tabeli tippu kümne punktiga meeskondade sekka?


Everton vs. Burnley

Esmaspäev 13. September 2021
Algab: 22.00
Ülekanne: TV3 Sport

Burnley võit või viik (2,25 @ Coolbet)

Kokku alla 2,5 värava (1,85 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimase kaheksa omavahelise kohtumise saldoks on neli Burnley võitu, kolm Evertoni võitu ja üks viik.
  • Everton loodab esimest korda pärast 2019. aastat kodus võita kolmanda mängu järjest.
  • Burnley on liigas kaotanud üheksa oma viimasest 12-st mängust.

Evertoni fännid võtsid vana Liverpooli bossi väga külmalt vastu ja mõni ähvardas hispaanlast isegi vägivallaga, ent seni on kõik positiivselt välja kukkunud. Meeskond on näidanud head resultatiivsust ning enne koondisepausi jõuti ka oma hooaja esimese nullimänguni.

Täpselt nagu aasta tagasi on rünnakut vedanud Dominic Calvert-Lewin, kellest saanud Premier League’i ajaloos esimene mängija, kes kaks hooaega järjest kõigis oma meeskonna esimeses kolmes mängus väravani jõudnud. Ta oli mullu täpne ka mõlemas Burnley vastu peetud kohtumises.

Omavahelised matšid ei ole viimastel aastatel eriti Evertonile istunud. Kodus kaotati eelmisel hooajal 1:2 ning Burnley on saanud oma viimase nelja Goodisonil käiguga kaks võitu, mida on sama palju, kui eelneva 16-ga.

Sean Dyche’i meeskond alustas hooaega kahe kaotusega, kuid sai kolmandas voorus Leedsi vastu tehtud 1:1 viigiga lõpuks silma pähe. Liigas on jäädud 18. kohale vaatamata sellele, et kolmest mängust kahes on õnnestunud lüüa juhtvärav.

Burnley toetub paljuski Chris Woodi peale, kellel kirjas neli järjestikust vähemalt kümne väravaga Premier League’i hooaega. Temast sai kevadel esimene liigas kübaratrikini jõudnud uusmeremaalane ning 29-aastane ründaja suudab vastaste kaitsjatele alati peavalu põhjustada, isegi siis kui tema väravasoon on parajasti umbes.

Esimene panus – Burnley võit või viik. Evertoniga on ikka ja jälle nii, et kui asjad hakkavad ilusana tunduma, siis pakub meeskond oma fännidele pettumuse. Burnley on töökas ja sihikindel sats, kelle maha murdmine pole kunagi lihtne ning ajalugu on näidanud, et Evertonil õnnestub see üsna harva.

Teine panus – Kokku alla 2,5 värava. Benitezi meeskonnal on rünnak seni hästi voolanud, aga Burnley ei taha mitte kunagi mingisuguse väravatesajuga kaasa minna. Meeskond mängib tugevalt kaitsest lähtuvalt ja selle läbi on vaid üks viimasest viiest omavahelisest kohtumisest lõppenud rohkem kui kahe väravaga.

Meie valikud:

  • Burnley võit või viik (2,25 @ Coolbet)
  • Kokku alla 2,5 värava (1,85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 112€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds