VIDEO | Milan alistas punaseid kaarte ja penalteid täis kohtumises Roma

AC Milan ja AS Roma avasid uue aasta sündmusterohke kohtumisega, kus oli kaks penaltit ja kaks punast kaarti. Kahe kange heitluses jäi peale Milan 3:1.

Milan alustas ja lõpetas mängu penaltiga ning kui 8. minutil sai Olivier Giroud palli väravasse, siis Zlatan Ibrahimovicil see mängu lisaminutitel ei õnnestunud.

Avapoolajal oli kokku kolm väravat, kui Junior Messiase 17. minuti tabamusele vastas veidi enne poolajapausi Tammy Abraham.

Milan ragistas mitu korda väravaraame ja sai ka teisel poolajal korra palli võrku, kui Rafael Leao 81. minutil mängu saatuse ära otsustas. Romal oli comebacki väga raske teha, kuna 74. minutil saadeti teise kollase kaardi järel platsilt minema Rick Karsdorp.

Jose Mourinho meeskond lõpetas üheksakesi, kui lisaminutite penalti tekitanud Gianluca Mancini samuti teise kollase kaardi sai.

45 punkti peale jõudnud Milan pääses võiduga naabrist Interist vaid ühe silma kaugusele, kuigi Rossoneril on nüüd üks mäng rohkem peetud, sest tiitlikaitsjal jäi Bologna koroonaprobleemide tõttu neljapäeval platsil käimata.

Roma võttis kümne võidu kõrvale kaheksanda kaotuse ja meeskond jääb 32 punktiga 7. kohale.