Jälgi meid

Hoki

Kas NHL-is mängib tänavu kõigi aegade halvim meeskond?

Uus NHL-i hooaeg on kuu aega kestnud ja selgelt on liiga kõige nõrgemaks jäänud Arizona Coyotes. Kui meeskond oma mänguvormi ei paranda, siis minnakse ajalukku kui liiga kõigi aegade halvim sats.

Coyotes on seni pidanud 13 kohtumist ja neist on kirjas üks võit ning kolm punkti. Meeskonna punktiprotsent on 11,5 ja samas tempos jätkates lüüakse sellega üle Washington Capitalsi 1974/75 hooaja 13,1 protsenti.

2018. aasta Stanley karikavõitja Capitals sai oma debüüthooajal kirja ainult kaheksa võitu ning 80 matši peale kogunes 67 kaotust ja viis viiki. Punktisaak oli meeskonnal lõpuks 21.

Arizona, kes alustas hooaega 11 järjestikuse kaotusega, on seniste mängude peale teinud ainult 21 väravat ja endale on lastud 54. Mõlemad on mõistagi liiga halvimad näitajad.

Koiotid on hooaja peale juba kolm korda nulli peale jäänud ja 12-st kaotusest ainult kaks on tulnud vähema kui kahe väravaga.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Hoki

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds