Jälgi meid

WRC

Thierry Neuville hoiatab konkurente: “Oleme uuel hooajal agressiivsemad”

neuville
Foto: Thierry Neuville twitter

Hyundai tehasemeeskond on WRC sarjas osalenud juba 5 aastat, kuid pole veel kordagi ei sõitjate ega meeskondade arvestuses esikohta saavutanud. Viimasel järjestikkusel kolmel hooajal on mõlemas jäädud teisele kohale.

Selleks, et säärast asja enam ei juhtuks on Hyundai Motorsport hooaegade vahelisel ajal läbi viinud olulised muudatused.

Andrea Adamo vahetas välja endise tiimibossi Michel Nandani ning meeskonda palgati 9-kordne maailmameister Sebastien Loeb.

Pärast eelmist hooaega, kus võeti 3 rallivõitu ning kui püsis kuni viimase etapini tiitlivõitluses, ootab belglane nüüd, et meeskond läheks edaspidi etappidele peale halastamatu taktikaga.

“Usun, et saime eelmisel hooajal oma õppetunni kätte. Peame oma strateegia valikul olema agressiivsemad. M-Sport mängis alustas 2018. aastal taktikamänge juba alates Rootsi rallist ning jätkas nendega läbi edasise hooaja. Meie oleme tõenäoliselt liiga lahked olnud. Kui mäletate, siis Ogier kaotas Sardiinias oma ajavõtu kaardi ning me ei teinud midagi. Ta oleks pidanud võistluselt diskvalifitseeritama, kuid olime liiga malbed ning lasime sel minna. Võib-olla kaotasime tiitli just seal. Usume, et õppisime sellest”, andis Ogier wrc.com-ile antud intervjuus mõista, et seekord kavatsetakse abiks võtta kõik võimalikud vahendid.

Just Neuville oli mees, kes tiimi muudatustele õhutas ning on nüüd enda sõnul uue hingamise ning värske õhuga, mis meeskonda saabunud on, väga rahul.

WRC Monte Carli ralli algab juba neljapäeval. Loe kindlasti ka meie ennustusvihjeid siit.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds