Jälgi meid

WRC

Ott Tänak: “Oleme tiitlivõiduks paremini valmis”

Ott Tänak
Foto: Octavio Passos/Getty Images

Ott Tänak usub, et Toyota Gazoo Racingu eelmise hooaja võit meeskondade arvestuses on aidanud neil neljapäeval algavaks Monte Carlo ralliks rahulikumalt valmistuda.

Tänak, kes võitis eelmisel aastal 4 WRC rallit, viis meeskonna esimese meistritiitlini pärast tiimi 17. aastat karusellist eemaolekut.

Ilmselgelt tõstis edu ka ootusi, mida Toyotale uuel hooajale peale on pandud, kuid eestlase sõnul on nad valmis käesoleval aastal veel paremad olema.

“Meie omavahelised suhtes meeskonnas on väga head ning suutsime läbi terve eelmise hooaja aina areneda ning paremaks minna. Tulevik tundub hea. Kindlasti on lihtsam alustada uut hooaega sama auto ning meeskonnaga. See on palju pingevabam”, ütles Tänak wrc.com-ile antud intervjuus.

Tänak on kindel, et Toyotal on kõige tugevam sõitjate kombinatsioon. Lisaks temale juhivad sama marki masina rooli ka eelmisel aastal Toyotat juhtinud Jari-Matti latvala ning selleks hooajaks tiimiga liitunud Kris Meeke.

“Eesmärk on keskenduda tiitlivõidule. See oli sama ka eelmisel aastal, kuid siis oli seda keerulisem ellu viia. Eriti kuna iga ralli oli meie jaoks tundmatus kohas vette hüppamine”, kinnitas Tänak.

Monte Carlo ralli stardib juba neljapäeval.

Ennusta, kes võidab Monte Carlo ralli, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds