Jälgi meid

WRC

Sebastien Loeb: “Sel aastal on Monte Carlos kõik uus”

Sebastien Loeb

9-kordne ralli maailmameister Sebastien Loeb tunnistas, et täna algaval Monte Carlo rallil on kõik tema jaoks uus. Prantslane teeb nimelt oma uuel masinal Hyundai i20 debüüdi.

Kui see pole veel piisavalt intrigeeriv, siis fakt, et Loeb jõudis oma kaadilugeja Daniel Elenaga teha masinal kõigest ühe testipäeva, räägib enda eest. Mehed saabusid Dakari rallilt Euroopasse kõigest päev enne laupäevast testi.

“Monte Carlo ralli algus saab kindlasti keeruline olema, tõdes Loen, kes on selle etapi võitnud koguni 7 korda, kuid pole seal enam võistelnud pärast 2015. aastat.

“Minu jaoks on tegemist täiesti uue meeskonnaga, täiesti uue autoga ning rallilt on minu jaoks tuttav ainult Col de Turini ülemine osa”. Minu jaoks on uue auto ning meeskonna proovime asjaks, mida ma varem väga teinud ei ole, kuid testipäev oli hea ning just see teebki asja põnevaks”.

Sebastien Loeb võtab käesoleval aastal osa kuuest rallist ning on lubanud igati aidata oma meeskonnakaaslase Thierry Neuville tiitlivõidu püüdlust.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds