Jälgi meid

WRC

Jari-Matti Latvala tunneb ennast pärast Soome rallit pingevabamalt

Jari-Matti Latvala

Toyota GAZOO Racing meeskonnas sõitev Jari-Matti Latvala tunneb end enda sõnul pärast Soome rallilt saavutatud 3. kohta pingevabamalt.

Somme rallimees saavutas kodusel WRC etapil 3. koha, kaotades vaid Ott Tänakule ning kaasmaalasele Espekka Lappile ning mees loodab, et see tulemus annab talle vajaliku tõuke, mida tal 2019. aasta hooaja teises pooles kindlasti vaja on.

“Oli väga hea tunne viimaks taas poodiumile tõusta ning see annab mulle võimaluse Saksamaa rallit pingevabamalt võtta. Eelmisel aastal hoidsime seal pikalt teist kohta kuni viimase päevani, mil pidime mõningate probleemide pärast katkestama, mis tähendab seda, et suudame seal kindlasti kiired olla,” ütles mees meediale antud intervjuus.

“Olen väga ootusärev, et näha, mida seal suudame ning loodan, et mul õnnestub taas poodiumi kohtade eest võidelda. Eelmine asfaldiralli Korsikal oli minu jaoks küll keeruline, kuid nägime sellega Saksamaa jaoks testimisel kõvasti vaeva ning tundsin, et saavutasin auto üle hea kontrolli”, jätkas soomlane positiivsetel nootidel.

Saksamaa ralli saab alguse neljapäeva õhtul kell 20:08 Eesti aja järgi. Tegemist on esimese asfaldil peetava ralliga pärast märtsis aset leidnud Korsika etappi.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds