Jälgi meid

WRC

Kris Meeke loodab Saksamaal meeskonnale hea tulemuse tuua

kris meeke

Ott Tänaku meeskonnakaaslane Kris Meeke loodab, et suudab oma Toyota Yarisega sel nädalavahetusel Saksamaal taas hea “feelingu” saavutada.

WRC Rallikarussell naaseb täna esimest korda pärast märtsi kuud asfaldile. Viimati sõideti kõva pinnasekatte peal Korsikal ning nüüd on Meeke`i eesmärk tiimijuhtidele näidata, et tal on olemas see, mis headeks tulemusteks siiani vajaka on jäänud.

“Pärast mitmeid kruusarallisi, ootan huviga asfaldi oma. Mul on siiani Yarisega asfaldis väga hea tunne sees olnud ning loodan, et see jätkub ka sellel rallil. Saksamaa on alati väga keeruliseks ning paljunõudvaks ralliks, sest ilm muutub seal pidevalt igal kiiruskatsel. Olen Saksamaal olnud eelmistel aastatel konkurentsivõimeline ning loodan sama ka käesoleval hooajal,” ütles Meeke intervjuus meediale.

Kris Meeke`i põhiprobleemiks on pidevalt olnud mitte kehva kiirus, vaid ebastabiilsus. Tema suutmatus autot raja peal hoida, maksis talle ka Soome rallik kõrge koha kui ta suutis poodiumikonkurentsis püsides masinaga rajaäärse kivi otsa sõita.

Saksamaa ralli algab täna õhtul Eesti aja järgi kell 20:08. Etapi ennustusvihjeid saad lugeda siit.

 

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds