Jälgi meid

WRC

Rally Estonial selga vigastanud Elfyn Evans jätab vahele ka Saksamaa ralli

Elfyn Evans jättis vahele viimatise Soome ralli ning nüüd on avaldatud, et uelslane ei stardi ka 22-25 augustil toimuval Saksamaa rallil.

M-spordi meeskonna sõitja sai seljavigastuse Eestis toimunud Rally Estonial. Arstid on peale seda sündmust mehe vigastusel silma peal hoidnud ning nüüd teatati ka avalikkusele, et Saksamaa ralliks naasmine ei ole hetkel võimalik. M-sport ise ei ole uudist veel kinnitanud, kuid tõenäoliselt tehakse seda lähiajal.

Evans ise sõnas:”Selline olukord on väga frustreeriv, hetkel on käsil väga tähtsad ja hooaega otsustavad rallid. Siiski pean ma selle vigastuse sajaprotsendiliselt välja ravima”.

Hetkel hoiab Elfyn Evans MM-sarja ültabelis kõrget neljandat kohta ning sellepärast on mehele rallidelt puudumine eriti raske:”Ma tunnen, et me tegime kaardilugejaga väga tugeva hooaja esimese poole. Ma üritan olla tagasi autoroolis nii kiiresti kui võimalik, et lõpetada hooaega sama tugevalt”.

Veel ei ole teada, kes Evansit Saksamaa rallil asendab.

 

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds