Jälgi meid

Ennustusvihjed

Saksamaa WRC ralli ennustusvihjed

Autoralli MM-sarja kümnes etapp leiab aset Saksamaal. Üheksateist kiiruskatset kogupikkusega 344 kilomeetrit. Enamasti asfaltil kulgevad teed vahelduvad pehmete ja poriste põlluteedega. Vihmaste tingimuste korral on tegemist asfaltiralli kohta väga raske etapiga ning rehvivalik mängib märksa suuremat rolli, kui enamikel rallidel.


WRC ralli Saksamaa etapp.
Neljapäev-pühapäev, 22 – 25.august, 2019
Esimene katse algab: 20:08
Ülekanne: Kanal 12, WRC ametlik tasuline kanal

Ennustusvihjed
Ott Tänak ei võida rallit (1.75 @ Coolbet)
Ralli võidab Hyundai sõita (3.0 @ Coolbet)
Kris Meeke edestab Esapekka Lappit (2.11 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


  MM-sarja üldseis:                                                                       Konstruktorite arvestus: 

1. Ott Tänak (Toyota) 180 punkti                                                          1. Hyundai 262
2. Sebastien Ogier (Citroen) 158                                                           2. Toyota 238
3. Thierry Neuville (Hyundai) 155                                                         3. Citroen 198
4. Elfyn Evans (M-sport) 78                                                                   4. M-Sport 158
5. Andreas Mikkelsen (Hyundai) 71


Kui vaadata Saksmaa ralli ajalugu, siis viimasel kahel aastal on võidutsenud Ott Tänak, enne seda järjest kahel korral Sebastien Ogier ja veel aasta varem Thierry Neuville. Ehk kõik MM-sarja üldarvestuse kolm parimat meest on viimase viie aasta jooksul vähemalt korra Saksamaal võidutsenud.

Kes võiks tänavu näidata kiireimat minekut? Juba kulunud vastusena võib öelda, et kui Ott Tänaku Toyota vastu peab, siis ei tohiks võitjas kahtlust olla. Viimasest neljast etapist kolm võitnud Tänak on hetkel teiselt planeedilt. Siiski eestlase võidule panustamine kõige targema ideena ei tundu. Koefitsient suurusega 2.11 ei paku, arvestades autoralli iseloomu, erilist väärtust.

Meie hinnangul on hoopis väärtuslikum valik, et Ott Tänak ei võida Saksamaa rallit. Olgem ausad – viimasest neljast rallist on lausa kolm õnnestunud ideaalilähedaselt ja ajalugu on näidanud, et tehnikaspordis vahelduvad õnnestunud ja ebaõnnestunud rallid üsna korrapäraselt. Arvestades sündmuse juhtumise tõenäosust, siis koefitsient suurusega 1.75 antud valikule tundub väga ahvatlev.

Sel hooajal on olnud kaks asfaltietappi. Monte Carlo rasketes pool-lumistes oludes võidutses napilt Thierry Neuville ees Sebastien Ogier. Korsikal võttis aga Neuville juba üsna kindla võidu. Kui ennustada võitvat automarki, siis meie paneks panused Hyundaile. Eelkõige just Thierry Neuville peale mõeldes, kuid ka Andreas Mikkelsen on võimeline kiirelt sõitma ning muidugi segab kaarte ka Dani Sordo.

Seega on meie teine panus, et ralli võidab Hyundai sõitja. Sellele pakutav koefitsient on vaat et kaks korda kõrgem, kui Toyotal. Citroen on läbi aastate olnud Saksamaa rallil üks edukamaid meeskondi, kuid tänavune auto ei tundu hetkel piisavalt kiire. Ogier suudab ka kehvema masinaga parimatega võidu sõita, kuid Saksamaal talle võitu ei pakuks.

Kolmas valik – Kris Meeke edestab Esapekka Lappit. Esimesel on kindlasti kasutada mõnevõrra parem masin. Lisaks keeras Meeke viimasel etapil korraliku jama kokku ning vihastas enda riskeerimisega ka Tommi Mäkineni. Nüüd, Saksamaal, peab ta tegema kindla peale sõidu, et heastada oma eksimusi. Kiirus on mehel olemas, kui siia lisada puhas sõit ja vastupidav tehnika, siis tekib väga ohtlik kooslus, mis vähemalt Esapekka Lappit edestab kindlasti.

Meie valikud:

  • Ott Tänak ei võida rallit (1.75 @ Coolbet)
  • Ralli võidab Hyundai sõitja (3.0 @ Coolbet)
  • Kris Meeke edestab Esapekka Lappit (2.11 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades coolbeti eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 150€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds