Jälgi meid

Ennustusvihjed

3 põhjust, miks Argentiina rallil mitte Ott Tänakule panustada

ott tänak argentiinas
Foto: Massimo Bettiol/Getty Images

Reede varahommikul saab stardi järjekordne WRC etapp – Argentiina Ralli. Ott Tänak ning Martin Järveoja näitasid eelmisel aastal samal sündmusel uskumatut kiirust ning võitsid ralli teiste ees mäekõrguse eduga. Kuigi hoiame ise omadele täiega pöialt, siis sellegipoolest arvame, et Eesti ralliekipaažile panustada ei tasuks. Miks? Loe edasi ning saad teada.

1. Madal võidukoefitsent

Coolbet pakub Ott Tänaku võidukoefitsendiks 2.25. See tähendab seda, et ennustuskontori arvates, on Tänaku ning Järveoja tõenäosus etapp kinni panna üle 44%. Väga tore, aga miks mitte siis sellele panustada?

Aga sellepärast, et see koefitsent on lihtsalt tibake liiga väike ning võidusumma oleks võrreldes panusega lihtsalt natukene kesinavõitu. Tulenevalt sellest proovimegi hoopis muid varjante leida.

2. Tegemist on siiski ralliga

Ei maksa unustada, millisest spordialast me räägime. Autorallis on kõik võimalik ning kindlasti on nii ka Argentiinas. Olgugi, et eestlased võivad käesolevad sündmuse suurfavoriidid olla, siis nagu ka paljud eelmised etapid on näidanud – rallis võib kõike juhtuda. Ning tihti ka juhtub. Ka eelmisel aastal oleks Otti ning Martini ralli juba avakatsel läbi võinud olla kui esimene, omaenese sõnade järgi, rumala vea tegi, kivi tabas ning auto sellega poolikule spinnile saatis. Rallis pole mitte miski kindel.

3. Pinged peal?

Tegemist võib olla küll pastakast välja imetud põhjusega, kuid tõenäoliselt on Tänakul käesoleva etapi eel peal suuremad pinged kui varastemal. Mees näitas eelmisel aastal samal etapil ülihead kiirust ning sama oodatakse talt ka tänavu. Mees on ka ise öelnud, et antud etapil lepitakse vaid võiduga. See tähendab seda, et rallil tagasi ei kavatseta hoida.

Lisapingeid võib mehe õlule asetada läinud nädalal toimunud filmilinastus ning kogu sellega kaasnev “kisa ja kära”. See on kindlasti miski, mis ei pruugi järgmise ralli ettevalmistusele kõige enam kaasa aidata.

Kelle peale oma raha panna?

Tulenevalt sellest, et sooviksime ikka suuremaid võite taga ajada, siis vaatame, kelle koefitsendid meile magusamad tunduvad.

Üle ja ümber ei saa seekord Tänaku kahest suurest konkurendist Sebastien Ogierist ja Thierry Neuvillest. Olgu, mehed peavad küll reedel “sahka mängima” ning teistele puhast rada ette sõitma, kuid, kes muu suudaks eestlasele rallivõidu peale konkurentsi pakkuda?

Meeste võidukoefitsentideks on vastavalt esimesel 4.00 ning teisel tervelt(!) 9.50. Ehk kui teha samasuurune panus mõlemale ja üks neist meestest ka võitma peaks, siis on kasum garanteeritud. Ralli on tihtipeale ikkagi õnnes kinni ning kõige kiirem mees ei pruugi alati võita. Oluline on märkida, et just Neuville oli eelmisel aastal Tänaku järel teine ning toona erinevate hädade käes vaevelnud Ogier neljas. Meie igatahes teeme oma ennustused just nendele meestele.

Argentiina Ralli Koefitsendid

Argentiina Ralli Koefitsendid

Lisaks neile kahele, leidsime veel 2 meest, kellele panustamist võiks mõelda.

Tegemist on Dani Sordo ning Andreas Mikkelseniga. Ilmselgelt ei ennusta me ka neid mehi ralli võitjateks. Säärasesse utoopiavaldkonda pole mõtet laskuda, kuid kui näiteks vaadata meeste viimaseid tulemusi Argentiinas, siis neil on kindlasti olemas see, mida vaja, et heal päeval esikolmikut rünnata.

Mis neid soosib?

Esiteks näitasid nad ka eelmisel aastal Argentiinas head kiirust. Mikkelsen lõpetas ralli viiendana (neljandast kohast lahutas teda vaid 4 sekundit) ning Sordo oli lausa kolmas. 2016. aastal saavutas Mikkselsen samal rallil samuti 3. koha.

Lisaks eelnevale on norrakas ka ise öelnud, et tegemist on ühe tema lemmikralliga ja hispaanlase kasuks räägib fakt, et ta on üks sarja stabiilsematest sõitjatest ning katkestamine on tema jaoks pigem harva esinev sündmus.

Teiseks on neil hea stardipositsioon. Nad ei pea erinevalt Sebastien Ogierist ning Thierry Neuvillest “sahka mängima” ehk teistele teed puhastama ning kui neil õnnes tub sellest eelisest “võidetud” aeg enda jaoks ära kasutada, on neil head võimalused 3. koha ründamiseks.

Muidugi võid alati oma panuse ka meie meestele asetada. Üks meelelahutuslik spordiennustus teeb alati ralli jälgimise põnevamaks.

Tee oma ennustus, kasutades coolbeti eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse näiteks Neuville võidule ning see peaks nii ka minema, siis pistad tasku lausa 450€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

TEE OMA ENNUSTUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds