Jälgi meid

Ennustusvihjed

Wolverhampton vs Arsenal ennustusvihjed

Kõikide Premier League´i fännide jaoks hea uudis – ka kolmapäeval peetakse Inglise kõrgliigas kaks kohtumist. Neist esimeses jooksevad platsile Wolves ja Arsenal. Liiga uustulnuk Wolves on tegemas suurepärast hooaega ning omab head võimalust heidelda veel kõrge seitsmenda koha eest. Arsenal üritab tiheda mängugraafiku kiuste tõusta esinelikusse.


Wolves vs. Arsenal
Kolmapäev, 24. aprill 2019
Mäng algab: 21:45
Ülekanne: Eestis puudub

Arsenali võit (2.57 @ Coolbet)
Arsenal lööb esimesel poolajal värava (2.02 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes 1:1 viigiga.
  • Kõikide liigade peale on Wolves suutnud koduväljakul võitmatuna püsida viimased üheksa kohtumist.
  • Arsenal on terve Premier League hooaja peale võitnud kuueteistkümnest võõrsil mängust vaid kuus.

Arsenal mängis viimases voorus Crystal Palace vastu üsna eksperimenteeriva koosseisuga. Võrreldes eelnenud Napoli kohtumisega tehti algkoosseisus lausa seitse vahetust. See võis olla üheks põhjuseks, miks eeldatava autsaideri vastu kohtumine kaotati. Londoni klubi õnneks kaotasid punkte ka kõik lähikonkurendid ning suuremat sorti paanikat veel olla ei tohiks.

Wolvesile mõjus väga rängalt FA-Cupi poolfinaali kaotamine lisaajal Watfordile. Peale seda on mängitud kaks vooru tabeli tagumise poole meeskondade vastu, kuid võita pole suudetud kumbagi. Enne kohtumist Arsenaliga annab neile eneseusku hea statistika top6 klubide vastu – sel hooajal on võidetud nii Manchester Unitedit, Chelseat, Tottenhami kui ka Liverpooli(karikasarjas).

Kui ennustada selles vastasseisus ühele meeskonnale võitu, siis kaldub kaalukauss Arsenali poolele. Viimane kaotus oli pigem halbade asjaolude kokkusattuvus ning Wolvesi vastu tehakse vigadeparandus. Palju oleneb kaitseliinist, sest nagu statistika näitab, siis väravate löömisega võõral väljakul suuremaid probleeme ei ole. Lihtsalt lastakse endale sama palju tagasi lüüa ning see on aspekt, mida parandada. Wolvesiga mängus on Emeryl taas võimalik kasutada kaitseliinis Sokratist.

Teisena võtaks valiku, et Arsenal lööb vähemalt ühe värava esimesel poolajal. Nagu juba eespool mainitud, siis väravate löömisega saab Arsenal üsna hästi hakkama. Kui vaadata viimaseid võõrsil kohtumisi, siis Londoni klubi on suutnud skoori avada enamikel kordadel juba esimesel poolajal ning seda väga varajases staadiumis. Nii Watfordi, Tottenhami, Huddersfieldi kui ka Manchester City vastu löödi esimene värav juba esimese kahekümne mänguminuti jooksul.

Meie valikud:

  •  Arsenali võit (2.57 @ Coolbet)
  •  Arsenal lööb esimene poolaeg värava (2.02 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 51€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds