Jälgi meid

Ennustusvihjed

Denver Nuggets vs. San Antonio Spurs ennustusvihjed

Võib öelda, et tegemist on NBA play-offi esimese ringi kõige tasavägisema paariga. Seis on 2:2 viigis ning ka mänguliselt vääritakse üksteist täielikult. Denveri näol on tegemist NBA põhiturniiri parima kodumeeskonnaga, kuid Spurs on ühe korra juba Denveri nende koduväljakul maha murdnud. Kas seda suudetakse uuesti?


Nuggets vs. Spurs
Kolmapäev, 24. aprill 2019
Mäng algab: 04:30
Ülekanne: League Pass

SA Spursi võit (2.98 @ Coolbet)
Denver Nuggets alla 108.5 punkti (1.85 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Omavahelises seerias on antud meeskonnad visanud kokku keskmiselt 215 punkti mängu kohta.
  • Põhiturniiril jäid omavahelised mängud 2:2 viiki.
  • San Antonio Spurs on nelja peetud mängu jooksul kõikides visanud 100 punkti täis.

Denver on väga talendikas meeskond, kuid samas on tegemist ka kõige noorema keskmise vanusega meeskonnaga NBA play-offis. Enamikel mängijatel puuduvad kogemused, mis antud hetkel mängivad olulist rolli. Sama kehtib ka peatreenerite kohta. Denveri poolt Michael Malone on esmakordselt peatreenerina play-offis, Spursi loots Gregg Popovich aga on nii kõrges mängus juba paarkümmend aastat järjest ning ka viis korda oma tiimi meistriks tüürinud.

Kuid ainult kogemuste pealt mänge ei võida. Denveril on paberi peal siiski mõnevõrra tugevam meeskond. Samuti on neil pingi pealt võtta suuremat toetust algviisikule.

Kokkuvõttes on mõlema meeskonna võimalused see mäng võita üsna sarnased. Seetõttu soovitaks panustada San Antonio Spursi võidule, sest nende koefitsient on lihtsalt niivõrd palju suurem. Mõneti tundub, et lausa ebaausalt suur.

Spurs saab tulla mängule isegi natukene pingevabamalt. Nad teavad, et kui nad kaotavadki selle kohtumise, siis neil on hea võimalus juba järgmise mänguga koduväljakul kohtumine viigistada. Denveri mängijaid kammitseb aga mõte, et kui nüüd koduväljakul see kohtumine kaotatakse, siis järgmises kohtumises on Spursil võimalik koduväljakul seeria ära lõpetada.

Kuna tegemist on mõlemale poolele ülimalt tähtsa mänguga, siis vaevalt suuri skoorinumbreid näeme. Pigem tuleb väga kinnine ning kaalutletud otsustega kohtumine. Seega arvame, et kodumeeskond viskab alla 109 punkti.

Meie valikud:

  • SA Spursi võit (2.98 @ Coolbet)
  • Denver Nuggets alla 109 punkti (1.85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 60€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds