Jälgi meid

Korvpall

FIBA lõplikus edetabelis on MM-i favoriidiks asetatud Serbia, mainitakse ka Eestit

FIBA avaldas peale kõiki kontrollkohtumisi lõpliku edetabeli, kus asetab MM-il osalevad riigid tugevuse alusel järjekorda. Esimeselt kohalt leiame Serbia. Muuseas mainitakse ära, et viimane koondis, kes Serbia alistas, oli just Eesti korvpallikoondis.

  1. Serbia – Hetkel peaks eestlane olla olema suht hea? Sest Eesti suutis seda, mida pole suutnud Iisrael, Soome, Leedu, Türgi, Itaalia, Kreeka, Uus-Meremaa ega Prantsusmaa – Serbiat võita. Peale kaotust Eestile on Serbial käsil 11-mänguline võitude seeria ja nad lähevad MM-ile suurepärase emotsiooni pealt. Nad alustavad turniiri Angola vastu. Viimati, kui Angola vastu peeti turniiri esimene kohtumine, siis tuldi ka maailmameistriks.
  2. USA – tiim, keda kõik üritavad turniiril vältida. Kaotasid küll kontrollkohtumise Austraaliale, aga võib olla see oligi peatreeneri trikk. Ei tasu unustada, et paar päeva varem nad võitsid sama meeskonda 16 punktiga. Üks kaotus ei tähenda midagi, USA on suursoosik.
  3. Austraalia – nad alistasid USA, siia ei ole midagi vaja lisada. Meeskond on üllatusvõimeline ning kindlalt medalimängus.
  4. Hispaania – võitsid Argentinat kohtumises, kus Marc Gasol ei osalenud. See kõlab Hispaania jaoks väga hästi, sest arvatavasti kohtutakse ka turniiril Argentinaga ning neil on veel kõvasti käike varuks, et ka korduskohtumises neid üllatada. Kogemused ja kvaliteet peaksid viima vähemalt poolfinaali.
  5. Prantsusmaa – Neil on väga raske loos. Kui nad alustavad võidukalt, siis üsna pea peavad kohtuma juba Kreeka ja Serbiaga. Peavad ennast ületama, et jõuda medalimängudele.
  6. Kreeka – kontrollkohtumistes kaotati vaid Serbiale. Sloukas sai terveks ja liitus koondisega. Kui see mees on vigastusest täienisti tervenenud, siis koos Giannisega võivad nad ka tiitli Kreekasse viia.

Esikümnes on veel ka Nigeeria, Argentina, Leedu ja Brasiilia. Viimaselt kahelt kohalt ehk 31.ja 32. kohalt leiame Aafrika riigid Angola ja Elevandiluuranniku.

Korvpalli MM algab juba laupäeval. Meie arvamust võitjatest ja potentsiaalsetest üllatajatest saate lugeda siit.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds