Jälgi meid

Korvpall

Argentina võitis kindlalt Venemaad, kuid kaotas põhitegija

Argentina ja Venemaa kohtusid Hiinas Ningbo linnas kontrollkohtumises ning Argentina võttis kindla 85:64 võidu. Võidurõõm jäi aga üürikeseks, sest nende põhimängujuht Facundo Campazzo vigastas kolmandal veerandajal hüppeliigest.

Argentina peatreener Sergio Hernandez kommenteeris Real Madridi mängumehe vigastust järgnevalt:”Üldjuhul selgub selliste vigastuste tõsidus tunde peale kohtumist või üldse järgmisel päeval. Ma võin hetkel vaid kinnitada, et ta väänas oma paremat hüppeliigest ja homme Hispaania vastu platsile ei jookse. Muud ei oska ma veel öelda”.

Campazzo jõudis kohtumises visata 7 punkti. Võitjate parimatena viskasid Gabriel Deck ja Nicolas Laprovittola vastavalt 17 ning 16 punkti.

Venemaa poolelt skoorisid enim Grigory Motovilov 14 ja Andrey Zubkov 13 punkti.

Venemaa koondis on viimastel nädalatel saanud loobujate näol palju valusaid tagasilööke ning sõidab MM-ile vaid koduliiga palluritega. Alagrupis minnakse juba Argentinaga uuesti vastamisi. Peale Argentina ja Venemaa leiame B-alagrupist veel Nigeeria ja Lõuna-Korea.

Argentina koondis kohtub juba homme tugeva Hispaaniaga. Selle kohtumise ennustusvihjed saab lugeda siit.

Teised tänased tulemused:

USA 84 : 68 Kanada

Kreeka 87 : 75 Dominikaani Vabariik

Itaalia 82 : 88 Uus-Meremaa

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds