Jälgi meid

Korvpall

Andrey Vorontsevich: “Mul ei ole arvamust kohtunike kohta, kes sakivad”

Peale pingelist ja nappi võitu korvpalli MM-il üle Nigeeria, oli Venemaa koondislasel Andrey Vorontsevichil kohtunike kohta väga omapärased mõtted.

Väga pingeliseks ja tasavägiseks kujunenud kohtumises mängisid kohtunikud üsna suurt rolli ning Vorontsevich kommenteeris olukorda järgmiselt: “Olgem ausad, kohtunikud olid kohtumisest täiesti väljas. Nende viledel ei olnud üldse mõtet. Andke andeks, kallid kohtunikud, aga mul ei ole parimad arvamused kohtunike kohta, kes sakivad”.

Ning lisas:”Tõenäoliselt ei tea nad, kuidas Euroopas korvpalli mängitakse, kus ka kontakt meeste vahel on lubatud. Me oleme mehed ja see ei ole võrkpall, kus võrk on meeskondade vahel. Usun, et kohtunikud arenevad turniiri jooksul. Mul on neisse usku!”

Venemaa võitis alagrupikohtumie Nigeeria vastu 82:77, mis tähendab, et neil on väga head võimalused alagrupist edasi pääsemiseks. Idanaabrite resultatiivseimad olid Kulagin 16 ja Vorontsevich 14 punktiga. Nigeerlaste parim korvikütt oli 18 punktiga NBA mees Okogie.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds