Jälgi meid

Ennustusvihjed

Korvpalli MM – ennustusvihjed ja keda ennustame “mustaks hobuseks”

Augusti viimasel päeval saab alguse hilissuvine korvpallipidu ehk maailmameistrivõistlused. 32 koondist, 5 neist Aafrikast, 8 Okeaaniast ja Aasiast, 12 Euroopast ja 7 Ameerikast, võistlevad ühe karika nimel. Turniir toimub Hiinas ja on otsepildis jälgitav ka Eesti televaatajale.


Korvpalli maailmameistrivõistlused

31. august-15. september 2019

Ülekanne: TVPlay Sports, TV6(osaliselt)

Serbia võidab MM-i (4.05 @ Coolbet)
Riskeeriv lisapanus – Hispaania võidab MM-i (19.00 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Viimasel kahel MM-il on võidutsenud USA koondis. Viimati 2014-ndal aastal, kui meeskonda kuulusid sellised superstaarid nagu Stephen Curry, Klay Thompson, James Harden, Anthony Davis, Demar DeRozan, Kyrie Irving jne.

Sel aastal ei leia me USA koondisest mitte ühtegi esimese kaliibri superstaari. Kõige säramateks nimedeks on Kemba Walker ja Donovan Mitchell.

Sellegi poolest on NBA mängijatest koosnev meeskond kindel favoriit esikohale ja seda peegeldavad ka kihlveokontorite koefitsiendid. Valikut, et USA võidab MM-i väärtustatakse koefitsiendiga 1.58.

Arvestades, millise koosseisuga nad tiitlivõistlusele tulevad, kui suur on kõikide teiste koondiste motivatsioon USA-t alistada ning kui palju on Euroopa korvpall tugevamaks muutunud, siis julgeme arvata, et Põhja-Ameerika koondise jaoks tuleb üsna raske turniir ning nende võit ei ole sugugi kindel.

Oleme välja valinud kaks koondist, kelle võidule soovitame panustada.

1.Serbia

Serbia koondisest leiame neli NBA meest – Nikola Jokic, Boban Marjanovic, Nemanja Bjelica ja Bogdan Bogdanovic. Arvestades Jokici ja Bogdanovici rolli nende koduklubides, siis on tegemist väga arvestavate liidritega.

Kui siia lisada veel Euroliiga kogemust Nikola Milutinovi, Vasilije Micici, Marko Gudurici, Stefan Jovici ja Marko Simonovici näol, siis on tegemist väga ohtliku kooslusega.

Seda on tõestanud ka kontrollkohtumised – kindlalt võideti Soomet, seejärel kahel korral Leedut, siis väga kindlad võidud üle Itaalia ja Türgi. Kõige tipuks alistati lisaajal võõrsil täismaja ees Kreeka, seda kõike tehti ilma oma meeskonna ühe parima mängijata Nikola Jokicita.

Lisaks, kui Serbia mängib oma taseme välja ning ei komista alagrupis nõrgemate meeskondade vastu, siis peaks nende teekond kuni poolfinaalini olema pigem lihtsamapoolne.

Valik, et Serbia võidab tänavused maailmameistrivõistlused, on meie hinnangul kogu valimist kõige väärtuslikum panus. Selle koefitsiendiks on 4.05.

2.Hispaania

Turniiri mustaks hobuseks esikohale oleme valinud Hispaania. Ainukene koondis, kes viimase kolme MM-i jooksul on suutnud peale USA maailmemestriks tulla. Nende koosseisust leiame värske NBA meistri Marc Gasoli, Phoenix Sunsi mängujuhi Ricky rubio, ja vendadest NBA mängijad Willy ja Juan Hernangomeze.

Lisaks ülikogenud Rudy Fernandeze, Sergio Llulli, Pau Ribase ja Victor Claveri. Nende suureks eeliseks ongi suured kogemused. Kui USA tuleb turniirile väga noore koosseisuga, kellel puudub rahvusvahelisel tasemel tiitlivõistluste kogemus, siis Hispaania on vastupidine näide.

Kontrollkohtumistes on näidatud soliidset vormi – ainukene kaotus on artikli kirjutamise ajaks saadud just sellelt samalt favoriidilt USA-lt ning seegi vaid 9-punktiline.

Formaadis, kus tiitlivõidu otsustab vaid üks kohtumine, võib kõike juhtuda. Piisab vaid sellest, kui ühel meeskonnal on suurepärane viskepäev ning teisel meeskonnal kehvemapoolne ning üllatus ongi võimalik. See meie teiseks ja natukene mänguliseks panuseks on, et Hispaania võidab MM-i, mille koefitsient on lausa 19.00!

Meie valikud:

  • Serbia võidab MM-i (4.05 @ Coolbet)
  • Lisapanus – Hispaania võidab MM-i (19.00 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 380€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds