Jälgi meid

Korvpall

Lakers valib uut meest pikkade rotatsiooni nelja sportlase vahel

Peale DeMarcus Cousinsi vigastust on Los Angeles Lakers hakanud talle asendust otsima. Kui varasemalt oli juttu Dwight Howardist, Joakim Noahst ja Marreese Speightsistst, siis nüüd soovitakse algul vähemalt treeningutele kutsuda ka Marcin Cortat.

Los Angeles Timesi ja ESPN-i sõnul tehakse kõigi nelja mehega individuaalsed treeningud ja vestlused, et saada aimu sportlaste hetkevormist. Dwight Howard on neljast mehest ainukene, kellel on hetkel kehtiv leping mõne teise klubiga, kuid väidetavalt on Memphis Grizzlies nõus kunagise liiga superstaariga sobiva rahasumma korral lepingu lõpetama.

Hetkel on Lakersi pikkade osakond väga hõre. DeMarcus Cousins on raske põlvevigastuse tõttu pikaks ajaks korvpalliplatsidelt eemale. See tähendab, et korvialusteks mängijateks on vaid Anthony Davis ja Javale Mcgee.

Mitmete allikate sõnul on Lakers kõige rohkem huvitatud Dwight Howardist, kes korra juba varem ka klubivärve esindanud. Eelmisel hooajal mängis keskmängija kaasa vaid üheksa kohtumist ning oli hädas seljavigastusega. Üheksa kohtumisega jõudis Howard keskmiselt visata 12.8 punkti ja võtta 9.2 lauapalli.

Hooajal 2012-2013 näitas Howard Lakersis väga soliidseid numbreid, kuid ei leidnud kuidagi klappi Kobe Bryantiga ning siirdus lõpuks hoopis Houston Rocketsisse.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds