Jälgi meid

Ennustusvihjed

Hispaania vs. Argentina ennustusvihjed

Koondised peavad veel viimaseid kontrollkohtumisi enne maailmameistrivõistlusi, mis algavad juba loetud päeva pärast. Omavaheliste kohtumiste ajalugu räägib väga tugevalt Hispaania kasuks, kas nad suudavad edukat statistikat jätkata?


Hispaania vs. Argentina

Teisipäev 27. august 2019
Algab: 19:00
Ülekanne: Youtube

Hispaania AH-11.5 (1.87 @ Coolbet)
Kokku alla 164 punkti (1.89 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Koondised on omavahel kohtunud üheksal korral ja Hispaania on nendest võitnud lausa kaheksa!
  • Hispaania on sel suvel kaotanud vaid ühe kohtumise ja seda USA-le.
  • Argentina koondis on viimase viie kohtumisega visanud keskmiselt 84 punkti mängu kohta.

Hispaania on suvel pidanud neli kontrollkohtumist. Võidud võeti üle Leedu, Elevendiluuranniku ja Dominikaani vabariigi. Ainuke kaotus saadi USA-lt, kellele kaotati üheksa punktiga.

Argentina on suvel olnud oluliselt aktiivsem. Nad osalesid suve alguses ka Pan America mängudel, mille kokkuvõttes võitsid. Koosseis on suve jooksul muutunud üsna tugevalt ja põhitegijad liitusid hiljem. Kokkuvõttes on Argentinal kirjas 12 suvist kohtumist, millest võideti 9. Alles eile kohtuti Venemaaga, keda võideti 85:64.

Kui Hispaanial peaksid mängust osa võtma kõik põhitegijad, kes sõidavad MM-ile, siis Argentina poolelt sai eile vigastada mängujuht Facundo Campazzo ja jätab kohtumise Hispaaniaga vahele. Lõuna-ameeriklastele on see väga valus hoop.

Võrreldes kahe meeskonna koosseise, siis ei kõla ükski tulemus peale Hispaania üsna kindla võidu, loogiline. Tegemist on küll sõpruskohtumisega, kus ei ole üllatused välistatud, kuid samas on mõlemale koondisele tegemist ühe viimase kontrollkohtumisega enne tiitlivõistlust ehk enam ei anta midagi niisama ja loodetakse saada hea emotsioon, mille pealt MM-ile minna.

Hispaania kasuks räägivad ka lisapuhkepäevad. Argentina kohtus alles eile Venemaaga, Hispaania pidas oma viimase kohtumise aga viis päeva tagasi. Klassivahe kahe meeskonna vahel on tugevalt Hispaania kasuks, seega meie esimene panus on, et Hispaania võidab kohtumise vähemalt 12 punktiga.

Teisena ennustaks punktiskoori. Skooriliin on kihlveokontorite poolt paigutatud üsna kõrgele – 164 punkti peale. Mõlemad meeskonnad armastavad küll kiiret korvpalli, kuid Argentina on näidanud, et kvaliteetsete meeskondade vastu jääb nende rünnak lahjaks. Näiteks Prantsusmaa vastu suutsid nad visata vaid 58 punkti.

Seda enam ennustaks Argentina madalat punktiskoori, et nende mängujuht Campazzo, kes suudab vastastele oma kiiruse ja osavusega võimalusi luua, meeskonda aidata ei saa. Ennustaks, et kohtumise lõppskoor jääb umbes 88:70. Teine panus – kokku alla 164 punkti.

Meie valikud:

  • Hispaania AH-11.5 (1.87 @ Coolbet)
  • Kokku alla 164 punkti (1.89 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 37€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds