Jälgi meid

Jalgpall

Zinedine Zidane on enesekindel, et Real Madrid jõuab alagrupist edasi

Teist mängunädalat järjest jäi Real Madrid Meistrite liigas kindlasse kaotusseisu ja taas tuli alustada tagaajaja rollist. Seekord saadi sellega vähemalt nii palju hakkama, et teeniti viigipunkt. Peale kohtumist paluti Zidanel avaldada arvamust hetkeseisu kohta ning kommenteerida edasipääsu võimalusi. Prantslane on jätkuvalt enesekindel.

Alagrupiseis on peale kahte vooru järgmine: Donetski Šahtar 4, Mönchengladbach 2, Inter 2 ja Real Madrid 1 punkt.

“Olukord on keeruline ning oleme sarnases situatsioonis nagu eelmine hooaeg. Mängijad võitlesid täna viimase sekundini. Kui me jätkame niimoodi mängimist, siis olen kindel, et asjad hakkavad laabuma ja pääseme alagrupist edasi. Tänane tulemus näitab karakterit. Me väärisime vähemalt viiki ja usun, et väärisime isegi natukene rohkem. Usun, et see on väga tähtis punkt meile.”

Reporterid tundsid huvi, kas mängijad tunnevad tiheda mängugraafiku tõttu ka väsimust:”Üritame selle väsimusega hakkama saada. Pause tõepoolest ei ole ning mängijatel on hiljuti olnud füüsiliselt väga suured koormused. Aga see on midagi, millega peame hakkama saama. See on raske aasta kõigile. Aga täna peame olema uhked, et teenisime võõral väljakul punkti.”

Eden Hazard mängis kohtumises 20 minutit ja see oli talle hooaja esimeseks kohtumiseks:”Mul oli plaan teda natukene mängitada. Ma ei tea veel, kuidas me Hazardi meeskonda tagasi sulandame, kuid meil on nii tihedalt mänge, et mingil hetkel ta lihtsalt sobitum süsteemi.”

Real Madridi järgmine kohtumine on juba laupäeval, kui koduses liigas minnakse vastamisi Huescaga.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds