Marcus Rashford võttis üle Kylian Mbappe rekordi

Kolmapäeval sai Marcus Rashfordist mängija, kes on Meistrite liigas kõige kiiremini löönud kübaratriki ehk kolm väravat ja seda pingilt tulles.

Rashford tuli platsile 63. minutil, kui seis oli 1:0 Manchesteri klubi kasuks. Oma esimese värava lõi noormees 11 minutit hiljem ning teise veel 4 minutit peale seda. Kolmandat väravat tuli oodata lõpuminutiteni, kuid kokkuvõttes mahtusid kolm väravat 27 minuti sisse.

Inglane oleks saanud kolm väravat kirja ka kiiremini, sest teeniti penalti, kuid Rashford loovutas selle Martialile.

Varasem rekord kuulus Kylian Mbappele, kes sai samaga hakkama 38 minuti jooksul.

Peale kohtumist avaldas Rashford, milliste sõnadega peatreener ta mängu saatis:”Treener soovis, et ajaksin mängu kiiremaks. See tähendab, et jääksin ette, vastane pakkus piisavalt ruumi. Meil on palliga osavad Fernandes ja Pogba. Oleme alati ohtikud, kui olen ees ja meil on ruumi.”

“Kokkuvõttes hea töö meeskonnalt. Algkoosseis mängis hästi ja vahetused tegid samuti head tööd.”