Jälgi meid

Jalgpall

Meistrite liiga statistikat – Benzema viigistas Messi rekordiga, Liverpooli 10 000. värav ja palju muud

Toome teieni huvitavamat statistikat teisipäevasest Meistrite liiga mänguõhtust.

1

ESPN´i andmetel suutis Real Madrid esimest korda viimase 11 Meistrite Liiga hooaja jooksul kaotust vältida peale kaheväravalises kaotusseisus olemist peale 85. mänguminutit.

2

Tegemist on teise järjestikuse Meistrite liiga hooajaga, kui Real Madrid ei suuda esimese kahe matši jooksul võiduarvet avada.

2

Casemiro värav 90+3 minutil oli klubi teine kõige hilisem viigistav värav Meistrite liiga võõrsil kohtumistes Real Madridi jaoks.

5

Müncheni Bayernist sai teine klubi, mis on kahel erineval korral suutnud Meistrite Liigas võita viis võõrsil kohtumist järjest.

5

Joao Felix on löönud 8 Meistrite liiga kohtumisega 5 väravat. Vaid Erling Haaland on viimase kahe hooaja jooksul 20-aastaste või noortemate arvestuses löönud rohkem väravaid(11).

7

Donetski Šahtarist sai teine meeskond, kes on kahes järjestikuses kohtumises algkoosseisu nimetanud seitse 21-aastast või nooremat mängumeest.

10+

Marseille on kolmas meeskond Meistrite liiga ajaloos, kes on kaotanud 10+ kohtumist järjest.

13

Müncheni Bayern on Meistrite liigas järjest võitnud 13 kohtumist, mis on ka sarja rekord. Hansi Flick on võitnud rohkem Meistrite liiga tiitleid, kui tema meeskond on mänge kaotanud või viigistanud.

16

Vaid kaks mängijat on löönud 16 hooaega järjest Meistrite liigas värava. Nendeks meesteks on Lionel Messi ja Karim Benzema.

20

Mo Salah on löönud Meistrite liigas 20 väravat. Liverpooli eest on enamat suutnud vaid Steven Gerrard(21).

10 000

Diogo Jota värav oli kõikide sarjade peale kokku Liverpoolo 10 000-ndes värav. Esimene löödi 1892. aastal. Nüüdseks on väravaid kokku juba 10 001

 

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds