Jälgi meid

Jalgpall

Zinchenko: keegi ei naera enam Arsenali ambitsioonide üle võita tiitel

Londoni Arsenal tegi järjekordse tugeva avalduse, kui võitis lõpuminutite väravast 3:2 Manchester Unitedit ning kindlustas liidripositsiooni.

Pärast kohtumist sõnas ukrainlasest Arsenali mängumees Oleksandr Zinchenko, et meeskonnal on võrreldes hooaja algusega kõvasti rohkem eneseusku.

“Kui ma liitusin Arsenaliga ja see kvaliteet, mida nägin…loomulikult ma teadsin varasemast nende meeskonda ja mängijaid, kuid ma taipasin, et meil on kõik olemas, et teha väljakul väga suuri asju.”

“Rääkisin riietusruumis meeskonnakaaslastele, et unustage ära jutud esikolmikusse tulemisest, me peame mõtlema vaid tiitlile. Mõned naersid selle üle, kuid nüüdseks ei naera enam keegi ning kõigi eesmärgiks ongi just tiitel võita.”

“Kuid siiski on veel väga pikk tee minna. Nagu näha, siis Manchester United on tagasi mängus, City on alati omal tasemel. Vaatame, mis saab. Võtame asja samm-sammult.”

Londoni Arsenal tuli viimati Inglismaa meistriks hooajal 2003/04, kui meeskonda juhendas legendaarne Arsene Wenger.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds