Karikasarjas amatöörliiga klubi vastu täismängu rassinud Mbappe lõi viis väravat

PSG alistas Prantsusmaa karikasarjas 7:0 kuuenda liiga klubi Pays de Casseli. 90 minutit väljakul rassinud Kylian Mbappe lõi viis väravat.

Autsaider suutis 0:0 viiki hoida 29 minutit. Seejärel lõi PSG avapoolajal neli vastuseta väravat. Lisaks Mbappe kübaratrikile lõi avapoolajal värava ka Neymar.

Teisel poolajal jätkas PSG skoorimist ning lõi kolm vastuseta väravat. Kaks tabamust sai kirja Mbappe ja ühe Carlos Soler.

Prantsusmaa koondise staarist sai läbi ajaloo esimene mängija, kes on PSG särgis löönud vähemalt viis väravat.

Kohtumine toimus Lensi koduväljakul, sest kuuendas liigas pallivad Pays de Casseli staadion lihtsalt ei vastanud nõuetele.