Haalandi kolm väravat aitasid Manchester City kindla võiduni

Manchester City alistas Inglismaa kõrgliigas 3:0 Wolverhamptoni. Kõik kolm väravat lõi Erling Haaland, kes vahetati puhkama juba 60. mänguminutil.

Haaland avas skoori 40. minutil, kui realiseeris pealöögiga Kevin De Bruyne hea söödu.

Teine värav sündis teise poolaja alguses penaltist, mille põhjustas Ruben Neves.

Kübaratriki sai Haaland kirja 54. mänguminutil, kui kasutas ära vastaste väravavahi Jose Sa eksimuse ning lõi palli kindlalt väravasse.

Töö kiire ja korral ning sel hooajal juba 25 väravat skoorinud norrakas vahetati 60. minutil puhkama.

Manchester City jätkab tabelis teisel positsioonil ning vahe liider Arsenaliga on kaks punkti. Londoni klubil on aga hetkel vähem peetud kaks kohtumist.