Jälgi meid

Jalgpall

Xavi teravmeelitses rivaali kallal: ma ei tea, kuidas Realis asjad on, aga Barca peab alati hästi mängima

Barcelonas elu nautiv Xavi tunneb end lausa nii hästi, et asus igipõlise rivaali Real Madridi kallal keelt teritama.

Real on suutnud end vaatamata kahvatule mängule murda Meistrite liiga poolfinaali ja Xavilt küsiti enne Frankfurdi Eintrachti vastu peetavat Euroopa liiga matši, et kas see oleks aktsepteeritav ka Barca puhul.

“Meie Barcelonas vaatame asju ajaloolise külje peale. Kui Johan Cruijff saabus, siis pani ta paika teatud lähenemise mängida hästi,” märkis Xavi, kes võitis treenerina oma esimese liiga peetud El Clasico lausa 4:0.

“Võita tuleb hästi mängides. Nii toimime meie, katalaanid. Meie elu käib sellest lähtuvalt. Ma ei tea, kuidas asjad on Madridis. Madridil on erakordne võitlusvaimu geen, aga Barcas käivad asjad teisiti.”

Barcelonas on kõrged standardid ja see teeb Xavi hinnangul Kataloonia klubi tüürimise väga raskeks.

“Meil on kohustus võita ja mängida hästi,” lisas Xavi. “Meile ei kõlba võita 90. minutil 1:0. Me oleme Barca.”

“Oluline on olla erakordsel tasemel kõiges, mida teed. See on võrreldamatu olukord. Barca on kõige keerulisem ja nõudlikum klubi.”

“Meil on kohustus võita hästi mängides. See on jalgpallis väga keeruline. Selle tõttu on selle klubi juhendamine kõige raskem maailmas.”

Xavi on raske ülesandega seni üsna hästi toime tulnud. Ta on enne neljapäevast Frankfurdi vastu peetavat matši Barcaga 29-st mängust võitnud 17 ja saanud kõigest kaks normaalajaga kaotust.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds