Jälgi meid

Jalgpall

Roberto Firmino lõi end eksklusiivsesse Liverpooli seltskonda

Liverpooli 3:3 viigis Benficaga kaks väravat löönud Roberto Firmino jõudis tabamustega valitud seltskonda, kus klubi eest 20 Meistrite liiga väravat teinud mängijad.

30-aastane brasiillane tõusis Steven Gerrardi (21), Sadio Mane (22) ja Mohamed Salah’ (33) kõrvale.

Tabamustest viis on Firmino teinud selle hooaja kuue mänguga ja kokku on need temalt Liverpooli eest ära tulnud 48 matšiga.

2015. aastal Hoffenheimist Inglismaale siirdunud Firmino oli kohe oma Meistrite liiga debüüdil täpne ning tema parimaks eurohooajaks ongi jäänud esimene aasta Euroopa tugevaimas klubisarjas, kui ta kogus 13 kohtumisega lõpuks enda nimele 10 väravat.

Töökal ründajal on viimaste hooaegadega hakanud väravad kokku kuivama, aga olles 11 tabamuse peale jõudnud, on Firmino praegu liikumas oma kolme aasta viljakaima hooaja suunas.

Firmino loodab enne hooaja lõppu ära lüüa ka ühe veel eriti erilise värava, kuna tal on ainult kaks tabamust puudu tõusmaks Liverpooli ajaloos 19. mängijaks, kes meeskonna särgis sada väravat kokku saanud.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds