Jälgi meid

Jalgpall

Xavi Pierre-Emerick Aubameyangist: ta on taevane kingitus

Pierre Emerick-Aubameyang on Barcelonas teinud väga eduka karjääri alguse ja meeskonna peatreeneri Xavi on teda nimetanud isegi taevaseks kingituseks.

Gaboni ründetäht jõudis pühapäevases 4:0 võidus Osasuna üle oma kuuendas La Liga mängus juba viienda väravani ja selle järel oli Xavil raske end tagasi hoida.

“Minu jaoks on Aubameyang nagu taevane kingitus,” ütles Xavi, kes sai Osasuna vastu Barca peatreenerina 24 mängu peale 13. võidu. “Ta suudab kaitseliini taha söösta, loob väravavõimalusi ja aitab meeskonda palju ka pressingus. Tema treenimine on privileeg.”

Aubameyangist on sel sajandil Barca särgis kiiremini viie liigaväravani jõudnud vaid kaks mees – Samuel Eto’o ja Zlatan Ibrahimovic vajasid mõlemad selleks viite kohtumist.

Kõikide sarjade peale on Aubameyang üheksa matšiga teinud kuus väravat ja meeskond ei ole pidanud temaga veel kordagi kaotusekibedust tundma. Võite on koos temaga tulnud seitse.

“Taevase kingituse” abiga loodab Barcelona järgmisena kindlustada neljapäeval Galatasaray vastu edasipääsu Euroopa liigas, kus võõrsil peetavale kaheksandikfinaali korduskohtumisele minnakse 0:0 seisu pealt.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds