VIDEO | Taas ühe suure võidu noppinud Barcelona jõudis erilise saavutuseni

La Ligas viimasel ajal väga resultatiivset mängu näidanud Barcelona rõõmustas ühe sellise esitusega pühapäeval kodupublikut, kui Osasunast 4:0 üle oldi.

Peo tõmbas käima Ferran Torres, kes esmalt 14. minutil penaltist skoori avas ja seejärel avapoolaja keskel eduseisu duubeldas.

Juba 27. minutil tegi Pierre-Emerick Aubameyang seisuks 3:0 ning lõppskoori vormistas 75. minutil Riqui Puig.

Puig kerkis Barca tänavuseks 22. erinevaks väravalööjaks ja käimasoleval sajandil pole mitte ühelgi meeskonnal varasemalt ühel hooajal La Ligas neid nii palju olnud.

Barcelona jõudis oma viimase nelja liigamängu peale kolmandat korda nelja väravani. Koduväljakul on selliseid mänge tehtud tervelt kolm järjest.

Xavi meeskond tõusis 51 punkti peale ja on vaikselt teist kohta hoidvat Sevillat kinni püüdmas. Andaluusia klubil on veel viis silma rohkem, aga samuti üks mäng rohkem peetud.

Barcelonat ootab järgmisena liigas võõrsil mängitav El Clasico Real Madridi vastu, kes 63 punktiga tabeliliider.