VIDEO | Karim Benzema ja Vinicius Junior tõusid Reali võidumängus tippliigade edukaimaks duoks

Real Madrid jõudis esmaspäeva õhtul Mallorca vastu La Ligas oma hooaja 20. võiduni. 3:0 triumfis sai Karim Benzemast ja Vinicius Juniorist tänavune Euroopa tippliigade parim duo.

Liiga 16. meeskond suutis Reali rünnakuid tõrjuda kuni 55. minutini. Külaliste kõrge pressing kandis vilja ja Benzema mängis Viniciusele võimaluse kandikul ette.

Enda nimele võttis prantslane lõpuks kaks väravat. Ta realiseeris 77. minutil penalti, kui Vinicius oli karistusalas kukutatud ning viis minutit hiljem toimetas Marcelo talle pea peale ideaalse tsenderduse.

Benzema ja Vinicius on nüüd omavahel La Ligas tänavu otseselt kombineerinud kaheksa väravat. Seitsme väravaga on paremuselt teine duo Leverkuseni Florian Wirtz ja Patrik Schick.

Esmaspäevane duubel viis Benzema 32 värava peale ja tal on veel vaid ühte tabamust vaja, et teha oma karjääri uus ühe hooaja rekord. Lisaks on tal üks puudu ka uueks väravasöötude tippmargist, mis püsib tal 11-ga alates hooajast 2012/13.

Võimalik, et rekordid peavad oma aega natukene ootama jääma, kuna 34-aastane ründeäss sai Mallorca vastu ka vigastada.

Real viis võiduga tabelitipus oma edu Sevilla ees kümne punkti peale. Meeskonda ootab järgmisena pühapäeval tänavune kolmas El Clasico Barcelona vastu.